30 Сер. 2017 р., 22:42 232

U-19: «Мункач» поспарингувався з «Бужорою» й поїде до Угорщини

30 серпня команда «Мункач» U-19 провела черговий контрольний матч проти іршавської «Бужори». У цій зустрічі наші хлопці зі стартових хвилин контролювали хід поєдинку, володіли ініціативою, але забити змогли лише в другій половині тайму. Після подачі зі штрафного м’яч головою замкнув Максим Кодря. Правда, до завершення тайма   іршавчани змогли відновити паритет – і знову після виконання штрафного. Причому захисники «Мункача» тричі поспіль дозволили пробивати гравцям команди суперника, завершальний удар став точним.

Та в другій половині матчу Максим Кодря знову продемонстрував свій хист бомбардира і ще двічі змусив витягувати кіпера «Бужори» м’яч із власної сітки воріт. Спочатку бездоганно реалізував вихід віч-на-віч, а згодом зумів головою проштовхнути кулю в ворота після виконання кутового. Тож 3:1 перемагає «Мункач».

Вже з наступного тижня мукачівці відправляться на турнір до Угорщини, де планують зіграти три контрольні матчі.