10 Вер. 2017 р., 23:45 713

U-16: МФА здобуває перший заліковий бал

Стадіон СОК ДЮСШ м. Мукачево

«МФА» (Мукачево) U-16 – «УФК-Карпати» (Львів) U-16 – 3:3 (2:2)

Голи: Станкович 10, +13,Криськів  44 – Раделицький  4, 25, 77

«МФА»: Юртин Олександр, Бондарук Іван, Дроган Василь, Дубовський Денис, Бура Руслан, Барановський Богдан, Попович Іван, Мориляк Едуард, Станкович Іван (к), Легета Станіслав (Криськів Андрій 41), Литвин Євген.

Запасні: Сидоренко Богдан, Добуш Віталій, Мадяр Юрій, Ільтьо Вячеслав, Лях Дмитро, Катеринка Сергій.

Тренер: Гей Віктор

«УФК –Карпати»: Яблонський Андіран, Фокащук Назарій, Балог Ярослав, Стень Сергій, Кривенко Давид, Дуб Андрій, Раделицький Юрій, Сущак Назар, Дідик Роман (к), Мокрик  Марян, Слюсар Денис.

Запасні:Борисенко Вячеслав, Бойчук Олег, Боднар Тарас, Дяк Святослав, Гулевський Денис, Мартинюк Вадим-Демян, Яремчук Вадим.

Тренер: Артимович І.К.

Арбітр: Маковій Євгеній (Чернівецька обл.);

Асистенти арбітра: Сухан Маряна (Мукачево), Рубей Вадим (Іршава).

Спостерігач арбітражу ФФУ: Маєревич Ярослав (Ужгород).

Попередження: Боднарук 28, Станкович 73.

Команда УФК –Карпати є одним із лідерів в четвертій групі, тож звісно сподіватися на залікові бали перед матчем було важко. Але сама гра продемонструвала, що характер і бажання можуть принести результат. Так вийшло в цьому двобої. Правда, спочатку гості сповна скористалися помилкою нашого голкіпера, який хотів винести м’яч, але натомість його випередив нападник УФК й відкрив рахунок у  матчі. Добре, що підопічні Віктора Гея не знітилися цьому, а продовжили боротьбу і вже на 10-й хвилині атаку правим флангом потужним влучним ударом  завершив І. Станкович. А вже через три хвилини господарі повели, після перехоплення м’яча під час атаки суперника наші хлопці організували швидкий контрвипад, львівяни зупинили прохід нашого нападника, який виходив віч-на-віч з воротарем недозволеним прийомом ц власному карному майданчику – арбітр вказав на пенальті.  Стандарт без шансів для воротаря виконав І.Станкович

Але все ж до завершення тайму гості таки зуміли відновити паритет – і знову зі стандарту. Заробили право на штрафний за 17 метрів до воріт і точно його виконали. Знову відзначився УФК Раделовський.

Початок другого тайму був знову за гостями, які на 44-й хвилині організували якісну комбінацію, яку холоднокровно завершив Юрій Радилецький – 2:3. До честі наших хлопців вони грали до кінця – а за три хвилини до завершення зуміли заробити штрафний удар метрів за 25 до воріт суперника. Штрафний у виконанні   Андрія Криськіва на 77-й хвилині став невідпорним для кіпера гостей. Тож 3:3 є перший заліковий бал у копилку команди з надскладним суперником.

Прес-служба ФК «Мункач»

Фото