МФА (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 1:2 (1:0)

Асистенти арбітра: Томаш Бабич, Ілля Вовчанський (Ужгород);

Спостерігач арбітражу: Митровський Михайло (Ужгород).

МФА: Кундрик Степан, Тихненко Ігор, Рубіш Ростислав, Баркасі Владислав, Хіміч Василь, Поліщук Олег, Бекеша Ігор, Фітель Олександр, Ващинець Василь, Забава Андрій, Фляшко Михайло.

Запасні: Добош Михайло, Турецький Владислав, Яворський Павло, Лешко Віталій, Черепаня Олексій, Яворів Ярослав, Гребенюк Роман.

Тренер: Куделко Василь

«Карпати»:Гарана Олександр, Григоращук Степан, Славецький Віталій, Попович Дмитро, Береза Олег, Олень Максим, Шута Артур, Кіт Назар, Іванюк Максим, Гірний Максим, Кудь Тарас.

Запасні: Труш Андрій, Затхей Андрій, Крук Василь, Городиський Богдан, Дмуховський Андрій, Кіш Валентин, Брус Остап.

Тренер: Шумський В.

Господарі дали справжній бій лідерам, й, відверто, нічия була б справедливим рахунком у цій зустрічі. Наші хлопці нічим не поступалися «карпатівцям», повністю віддавалися грі. Та й зуміли першими забити, навісну передачу головою точно замкнув Ігор Бекеша.

Але, на жаль, втримати результат підопічні Василя Куделка не змогли. В другому таймі спочатку гості скористалися непорозумінням у карному майданчику мукачівців й Василь Крук, який вийшов на заміну пробив в дотик без шансів для нашого воротаря. А перемогу «Карпатам» приніс штрафний удар, який вдало виконав Олег Береза, пробив точно в протилежний кут воріт.

Мали шанс господарі здобути бодай один бал – Ростислав Рубіш, пройшов через усе поле, по черзі обігравши трьох гравців «Карпат» й пробив у кут – кіпер у стрибку таки зумів дотягнутися до м’яча й перевів його на кутовий.

А на останній хвилині Олександр Фітель виконував штрафний удар з 19 метрів, та пробив зависоко. Тож поразка – 1:2.