08 Гру. 2017 р., 21:48 622

Наші команди виступають на турнірах у Закарпатті

Команди МФА та ДЮФК "Мункач" виступають на турнірі в Берегівщині та Ужгороді

Команди МФА та ДЮФК «Мункач» (Мукачево) сьогодні взяли участь одразу в двох турнірах.

У селі Бене, на Берегівщині дві команди – МФА U-14 (2004 р.н.) та ДЮФК U-13 (2005 р.н.) у своїх групах зуміли здолати своїх опонентів.

Підопічні Сергія Кундрика (U-13) в протистоянні з ФК «Дрогобич» завдяки єдиному мячу Віталія Рейші зуміли вибороти перемогу.

Як зауважив наставник нашої команди головним завданням у цьому матчі був перегляд новачків, які приїхали до МФА з Білої Церкви, Макаріва, Моршина. Наставник залишився задоволений діями новачків.

Команда ДЮФК «Мункач» U-13 зійшлася з однолітками «Берегвідейка». Підопічні Івана Фізера впевнено переграли своїх опонентів з рахунком 2:0. У складі мукачівців голи провели  Іван Романчук та Олександр Мельничук. Завтра наші команди продовжать змагання на цьому турнірі.

Ще дві наші команди юних гравців ДЮФК 2008 р.н. (U-10) змагалися в Ужгороді та с.Баранинці на Х-му міжнародному турнірі на честь О.Філіпа.

Команда «Мункач» у групі В виступала в спорткомплексі «Зінедін». У першій зустрічі підопічні Сергія Кучінки мірялися силами з господарями – гравцями «Зінедін 2009 р.н.». Матч завершився безголовою нічиєю – 0:0.

В наступному матчі наша команда грала проти однолітків ДЮСШ «Блохіна, Беланова» (Вінниця). Ця зустріч також завершилася внічию – 1:1. Завершальним у перший день турніру для наших хлопців стала зустріч із словацьким «Татраном». З третьої спроби мукачівці змогли взяти бажані три очки – переграли словацьку команду – 2:1. У підсумку вибороли 5 очок. Завтра, ДЮФК «Мункач» проведе завершальний матч групового етапу проти чернівецької «Буковини-2».

Друга наша команда ДЮФК «Мункач-2» виступала в спорткомплексі «Юність», зіграла два матчі. На жаль, в обох зустрічах з київським «Дінаміком» та словацьким «Земпліном» поступилася. Завтра наші хлопці спробують реабілітуватися в матчах проти «Коростеня» та ДЮСШ «Блохіна, Беланова-2»

Прес-служба МФА