11 Гру. 2017 р., 20:33 1110

Команди ДЮФК та МФА «Мункач» достойно виступили на турнірах краю

Наші команди позмагалися на турнірах в Бене та Ужгороді

Минулих вихідних завершилися турніри, які проходили на Берегівщині в с. Бене та Ужгороді.

На Берегівщині виступали дві команди «Мункача» U-14 та U-13.

Підопічні Сергія Кундрика в завершальний день змагань грали проти берегівського «Берегвідейку» й поступилися берегів чанам з результатом – 1:2. Звісно, для наставника головним у цьому двобої був не результат, а передивитися потенційних кандидатів до складу нашої команди, яка вже весною розпочне боротьбу в чемпіонаті ДЮФЛУ в вищій лізі.

Молодші колеги, підопічні Івана Фіщера – гравці 2005 р.н. «Мункача» (U-13) зуміли впевнено розгромити однолітків з ФК «Дрогобич» – 6:1 й стати переможцями на турнірі.

В матчах другого ігрового дня на турнірі в обласному центрі на честь Олександра Філіпа команда ДЮФК «Мункач» 2008 р.н. (U-10) зіграла внічию – 1:1 з чернівецькою «Буковина-2» у заключному матчі групового етапу й посіла третю сходинку. В наступній стадії підопічні Сергія Кучінки зійшлися з сильним суперником – вінницьким ДЮСШ «Блохіна, Беланова» й поступилися – 1:2. Проте вже в наступному двобої зуміли переграти словацький «Бенекол» – 2:2 (по пенальті – 1:0), а в матчі за 19-у сходинку в турнірі здолали однолітків з ДЮФК «Бучач» – 3:1.

Ще одна наша команда ДЮФК «Мункач-2», на жаль, виступала не так яскраво. По-черзі наші хлопці програли свої поєдинки «Зінедіну 09» – 1:4, ДЮСШ «Коростень» – 1:3, ДЮСШ «Блохіна, Беланова – 2 » – 0:1. Лише в двох наступних матчах змогли святкувати вікторію – з командою «Рось» (Біла Церква – 2:0), а в матчі за 37-у сходинку здолали футболістів свалявського «Сузіря-2» – 1:0.

Звісно, наші хлопці поки що не боролися за високі місця, але серед 42-х команд-учасників турнірі їх виступ достойний.

Прес-служба МФА