12 Гру. 2017 р., 17:33 2023

Ситуація складна, але виправити можна

В "Мункач футбольній академії" зробили підсумки осінньої частини та окреслили плани на майбутнє

В офісному приміщенні «Мункач футбольна академія» на території стадіону «Авангард» в м. Мукачево сьогодні відбулася нарада за участю керівництва МФА та ДЮФК «Мункач» та тренерського штабу команд.

Левову частку часу було присвячено розгляду участі наших академічних команд (U-14 – U-17) в чемпіонаті ДЮФЛу в вищій лізі. Як зазначили керівники клубу ситуація складна (в загальнокомандному заліку в 4-й групі МФА замикає турнірну таблицю), але в весняній частині сезону її цілком реально виправити. Задля цього слід сконсолідувати зусилля в селекційній роботі, покращити побутові умови для гравців та ефективно провести зимові навчально-тренувальні збори. В ході проведення тренувального циклу підготовки для команд вказаних вікових груп запланували й десятиденний закордонний збір в угорському містечку Кішварда.

Практично всі команди «МФА» розпочинають підготовку після новорічно-різдв’яних свят, а далі братимуть участь у традиційному турнірі в Львові «Галицька зима – 2018». Окрім того, команда МФА U-16 гратиме в Зимовому кубку ДЮФЛУ. Найстарша вікова команда МФА (U-19) також візьме участь у Зимовій першості ДЮФЛУ в своїй віковій групі, а далі згідно попереднього плану заявиться на участь у Зимовій першості Закарпаття – 2018 р.

Слід зауважити, що в зібранні взяв участь начальник юнацького футболу ФФУ Валерій Золотухін, який розповів учасникам наради про механізми виплат компенсації тренерам за підготовку юних футболістів.

Прес-служба МФА