05 Лют. 2018 р., 15:29 485

Команди МФА завершили виступи на Зимовому Кубку ДЮФЛУ

З 2 по 4 лютого дві команди «Мункач футбольна академія» взяли участь у груповому етапі Зимового кубку ДЮФЛУ-2018.

МФА U-19 груповий етап Зимового кубку проводила в Чернівцях. Нагадаємо читачам, що в першому матчі наші хлопці впевнено здолали «Поділля» (Хмельницький) – 4:0, в наступному матчі поступилися господарям – «Буковині» – 0:2, а в заключному матчі групового етапу зазнали поразки від стрийської «Скали» – 1:3. Єдиний гол у цьому матчі в складі мукачівців провів Максим Кодря.

Як зауважили тренери команди Вікторя Ряшко та Вячеслав Вакуленко: «Головним завданням на цьому кубку – перегляд нових гравців команди, адже в команді суттєва ротація, тому слід награвати новачків, формувати боєздатний склад».

Команда МФА U-16 груповий раунд Зимового кубку проводила  в Моршині. У першому турі підопічні Віктора Гея поступилися господарям – “Скалі” – 0:4, другий тур також став невдалим для МФА, ми поступилися “Прикарпаттю” – 3:4. А в заключному так званому закарпатському дербі – МФА грав з ужгородським СДЮСШОР. Матч завершився знову не на користь нашої команди – 1:2.

Тож нині наші команди продовжують підготовку на Закарпатті. До весняної частини чемпіонату також заплановані навчально-тренувальні збори в Угорщині.

Прес-служба МФА