20 Лют. 2018 р., 23:28 860

Угорські футбольні спеціалісти поділилися досвідом із закарпатськими колегами

Сьогодні, 20 лютого за участі угорських фахівців та тренерів в Ужгороді пройшов начальний семінар для закарпатських тренерів з дитячо-юнацького футболу.

Спочатку куратор футбольних академій карпатського регіону Йосиф Тойті провів теоретичну частину семінару.

Далі ж тренери  з академії СК «Варда» (Кішварда) на футбольному полі в Середньому провели показові тренувальні заняття з двома віковими групами ужгородського СДЮСШОРу.

Для всіх фахівців ці заняття стали корисними  й гадаю дозволить їм прогресувати й розвиватися у своїй справі та посприяє ефективному вихованню класних футболістів.

В свою чергу Йосиф Тойті у коментарі нашому сайті зауважив: «Задоволений роботою з тренерським активом, всі дуже уважно слухали, сподіваюся, що через певний період часу це принесе користь. Знаю, що Закарпаття здавна славилося здібними футболістами. Але слід змінювати систему тренувань, визначну роль тут грає якість інфраструктури – футбольні поля, інвентар. Також зазначу, що тут є з ким працювати – дуже перспективні юні гравці з яких можна виховати дуже  талановитих футболістів».

Як зауважив ще один футбольний функціонер з Угорщини Золтан Модьор: «Це лише перший крок у футбольній співпраці між Угорщиною та Закарпаттям. У планах – будівництво нового поля зі штучним травяним покриттям на стадіоні «Авангард» та будівництво ще двох полів у Середньому, а також у с. Дерцино, що на Мукачівщині – нашої футбольної академії МФА з усією інфраструктурою».

фото

Прес-служба МФА