08 Бер. 2018 р., 16:48 546

МФА U-19 долає «Витязь», а U-15 розбиває «Берегвідейк»

Наші команди в спарингах впевнено перемагають

Сьогодні, 8 березня на стадіоні у селищі Середнє команди МФА зіграли два спаринги. У першому з них  зійшлися «Мункач футбольна академія»  U-19 та концгазівський «Витязь».

Весь перший тайм проходив у рівній боротьбі, тривалий час команди грали без воріт. Та з часом юні мукачівці декілька разів змусили вступити у гру воротаря суперника.

У другому таймі підопічні Віктора Ряшка все частіше знаходили шляхи до воріт концгазівців. Так на 63-ій хвилині півзахисник «Мункача» прострілив з лівого краю штрафної, а його партнер Іван Байса з трьох метрів точно замкнув передачу – 1:0.

За десять хвилин «Мункач» виконав стандарт біля чужих воріт, захисники итязя» винесли та зробили це невдало – прямо на півзахисника нашої команди – Артема Атамася, який вийшов на поле у другому таймі, який з 20 метрів поцілив точно у дальній кут – 2:0.

Третій гол мукачівців став наслідком чергової помилки захисту суперника. Іван Жентичко заслабо віддав назад воротарю і гравець Мункача Назар Кучерук перехопив м’яч і закотив його в пусті ворота – 3:0.

В наступному контрольному матчі на поле вийшли гравці МФА U-15 проти однолітків берегівського «Берегвідейка». Мукачівці, наче катком пройшлися по своєму супернику, забивши в ворота берегівчан аж 17 мячів. Покер на свій рахунок записав Олег Шокун, хет-триком відзначився Кевін Туруеке, по дублю реалізували Микита Гончар, Азурман Мамедов, Андрій Василиків, Андрій Хайнас, по одному мячу забили Віталій Дмитрук та Антон Феєр.