11 Бер. 2018 р., 22:15 610

МФА U-14 – бронзовий призер «Кубку Шандора Петефі-2018»

11 березня МФА U-14 продовжив боротьбу на першому міжнародному турнірі «Кубок Шандора Петефі-2018» у другому етапі змагань. Нагадаємо, що в перший день змагань (10 березня) МФА в своїй групі С по-черзі переграли великододобронський ФК «Смал Міралес » – 5:1 та угорський «Фегергірмат» – 12:2.

Вийшовши з першої сходинки до наступного етапу, в першому ж матчі доволі несподівано поступилися ФК «Вербяж» (Мукачівський район) – 3:4.

Та вже сьогодні наші хлопці зуміли зібратися і в двох матчах своєї групи впевнено переграли своїх суперників – ФК «Жнятино» та ДЮСШ (Берегівський район).

У першому матчі наші мукачівці швидко свою ініціативу почали втілювати в забиті м’ячі. До кінця зустрічі підопічні Сергія Кундрика вколотили в ворота жнятинців 9 голів. ЇХ авторами стали Михайло Расков (3 голи), Марян Ковальський (3 голи), Віктор Трачук (2 голи),Тарас Яримович (1).

В наступному двобої мукачівці боролися проти кремезних футболістів з ДЮСШ (Берегівський район), яким точно більше ніж 14 років. Але вікова перевага футболістів з Берегівщини не дала їм можливості грати на рівних із нашою командою. 5:0 так завершилася ця зустріч. Голами в складі МФА відзначилися: Косовщук Олександр, Яримович Тарас, Ковальський Марян (2 голи).

Завдяки перевазі в очній зустрічі з першої сходинки до півфіналу виходить ФК «Вербяж», а МФА – з другої сходинки.

У півфіналі ми зійшлися з лідером групи А –  «Берегвідейком», а «Вербяж » – з «Вишковом».

Фактично перший півфінал і вирішував долю переможця турніра. Двобій між МФА та «Берегвідейком» вийшов напруженим та насиченим боротьбою. Перша половина зустрічі завершилася без голів. А от у другому таймі помилка оборонців та нашого воротаря вартувала нам першого пропущеного голу. Далі ж гравці намагалися відігратися – йшли вперед великими силами, дуже часто нехтуючи захисними діями, чим сповна скористалися суперники, які ще тричі «підловили» нас на контратаках. Тож поразка у півфіналі – 0:4.

У матчі за третє місце МФА зійшовся з ФК «Вишково», яке поступилося «Вербяжу». Мукачівці в цій зустрічі доволі швидко змогли забити гол – впевнено на добиванні зіграв Марян Ковальський. Далі ж хлопці змусили суперників на авто гол. Згодом той же М.Ковальський та Тарас Яримович фактично заявляють про перемогу в цій грі. Правда два голи «Вишково» зуміли відквитати. Тож 4:2 перемога й ми стаємо бронзовими призерами.

А переможцями стала команда «Берегвідейк», яка в фіналі переграла – 4:1 «Вербяж» .

Приємно, що  кращим гравцем турніру було визнано гравця МФА Михайла Раско.

Церемонію нагородження проводив консул в м. Берегово Ференц Кулчар, а бронзовий кубок капітану нашої команди Тарасу Яримовичу вручив голова Берегівської районної федерації Олександр Чегіль.

фото

Прес-служба МФА