11 Бер. 2018 р., 8:28 565

МФА U-14 виходить у другий етап турніру ім. Ш.Петефі

Нині боротимемося за вихід до півфіналу

10-11 березня в Яношах та Дийдо, на Берегівщині за підтримки угорського консульства в м. Берегові проходить міжнародний турнір з футболу серед команд 2004 р.н.  ім.Шандора Петефі.

У змаганнях беруть участь 12 команд з різних районів краю та Угорщини.

Наш МФА потрапив у групу С разом із угорським «Фегергірмат» та «Смал Міралес » (Велика Добронь).

У першому матчі проти великодобронців підопічні Сергія Кундрика доволі впевнено перемогли 5:1.

У складі МФА голи забивали Максим Мудрий, Олександр Косовщук, Тарас Яримович, Вадим Тарнавський та Остап Гевкач.

В наступній зустрічі  наші хлопці каменя-на-камені не залишили від суперника з «Фегергірмата».   Хоч першими забили угорці, це мабуть розізлило мукачівців, які у відповідь вколотили у ворота суперника аж 12 голів.

Авторами м’ячів у складі МФА стали: Віктор Трачук 2 голи, Остап Гевкач 2 голи; Мудрий Максим 2 голи; Михайло Раско 2 голи; Олександр Косовщук 1; Юрій Климковський 1; Роман Підберезький 1 гол.

Після цих перемог МФА з першого місця потрапила до наступної стадії змагань, де зіграла з командою, яка посіла другу сходинку в групі В – «Колос» (Мукачівський район).  Зустріч розпочалася під диктовку нашої команди, які вміло контролювали хід гри, володіли суттєвою перевагою й повели в рахунку – 2:0. Та представники з Мукачівщини, у складі яких виступали кілька вихованців МФА таки проявили характер й зуміли відігратися. А наприкінці зустрічі наш Михайло Раско отримав друге попередження й за рахунку 3:2 на нашу користь був вилучений. Граючи в меншості, наші хлопці не втримали перевагу й пропустили два м’ячі. Як наслідок терпимо першу поразку на турнірі – 3:4.

Певен, що сьогодні хлопіц максимально гратимуть більш сконцентровано і двох матчах другого групового етапу здобудуть бажаний результат у боротьбі за вихід до півфіналу.

фото

Прес-служба МФА