24 Бер. 2018 р., 23:59 557

МФА розпочинає з перемоги «Кубок Закарпатія»

«Мункач футбольна академія» U-15 сьогодні в першому матчі турніру «Кубок Закарпатія»  зумів здобути першу перемогу в протистоянні з непростим суперником – львівськими «Карпатами».

Єдиний гол з пенальті Олега Шокула став вирішальним у матчі. Загалом гра вийшла рівною, насиченою боротьбою в центральній зоні поля. А на 25-й хвилині гри передача гравця нашої команди змусила помилитися  захисника «Карпат» у власному карному майданчику, який зіграв рукою. Пенальті без шансів для воротаря виконав Олег Шокул.  Вже за кілька хвилин подвоїти результат міг Богдан Башкір, який отримав вивірену передачу на дальню стійку та, на жаль, з вигідної позиції він не зміг влучити   вже в пусті ворота.

Тож у другому таймі нашій команді довелося важко оборонятися проти більш свіжих львів’ян. Тренер «Карпат» на другий тайм змінив усіх польових гравців. Добре, що наші хлопці справилися з тиском і зберегли свої ворота на замку. Тож 1:0 є перша перемога.

Вже завтра, 25 березня МФА зіграє проти київської «Зірки», яка в першому поєдинку зіграла внічию – 1:1 із «Зінедіном».

Технічні дані

Стадіон смт. Середнє

Температура: +4. Глядачів: 50

МФА (Мукачево) – «Карпати» (Львів) – 1:0.

Гол: Шокул +25

МФА:  Баліцький Дмитро, Вілейший Олександр, Дідо Юрій, Василиків Андрій, Кравець Віталій, Хайнас Андрій, Гончар Нікіта, Мамедов Арзуман, Шокул Олег, Хайнас Віталій, Башкір Богдан (Дмитрку Віталій 34).

Запасні: Руденко Назар, Новіков Ілля, Грибінець Вадим, Лузан Сергій, Прус Денис, Феєр Антон.

Тренер: Яічник Віктор

«Карпати»: Лецвій Дмитро (Лука Орест 36), Архіпов Антоній (Яців Денис), Вітик Павло (Марич Максим 36), Сидоров Олег (Роман Віталій 36), Большаков Максим (Дуда Назар 36), Белозеров Остап, Підгірський Денис, Бобиляк Ігор (Чабан Владислав 36), Панчишин Ярослав, Пилипишин Назар (Давидов Сергій 36), Литвиненко Богдан (Шостак Дмитро 36).

Запасниій: Рогачов Нікіта.

Тренер: Р.Деркач.

Прес-служба МФА