26 Бер. 2018 р., 13:44 457

МФА U-15 зазнає поразки від «Зірки»

Другий ігровий день дебютного турніру «Кубок Закарпатія»  став невдалим для команди Віктора Яічника. Чи то наші хлопці виклалися в переможному матчі з львівськими «Карпатами» та не встигли відновитися, або ж після нічиї в першому протистоянні з «Зінедіном» київська «Зірка» налаштувалася на цей поєдинок і таки зуміла впевнено подужати наш колектив. Кияни були значно швидшими в атаці, обережно діяли в захисті й зуміли реалізувати свої три нагоди. Наша команда, хоч і більше володіла м’ячем, але втілити в результат цю перевагу не змогла. Тож поразка 0:3. Все розставить на свої місця завершальний тур групового етапу.

МФА (Мукачево) – «Зірка» (Київ) – 0:3 (0:1)

Голи: Асенов 4, Пішенін 58, Вдовенко 66

МФА: Руденко Назар, Кравець Віталій, Василиків Андрій, Дідо Юрій, Вілейший Олександр, Хайнас Віталій, Гончар Нікіта, Лузан Сергій, Шокун Олег, Мамедов Арзуман, Башкір Богдан.

Запасні: Баліцький Дмитро, Хайнас Андрій, Яницький Кирило, Новіков Ілля, Прус Денис, Дмитрук Віталій, Грибінець Вадим.

Тренер: Віктор Яічник.

«Зірка»: Коржук Максим, Ахмадов Даніїл, Кірюхін Ілля, Сторожук Данило, Сергійчук Святослав, Вдовенко Єгор, Онищенко Оскар (Пішенін Георгій 40), Думанський Олександр, Німенко Назар, Жмуд Олександр, Асенов Алекс.

Запасні: Хоменко Даніїл, Мельник Девід, Калмиков Нікіта, Шаповал Лев, Пішенін Георгій, Гаюк Денис, Пивовар Даніїл.

Тренер: Олег Топчій.

фото

відео

Прес-служба МФА