27 Бер. 2018 р., 0:03 241

МФА U-15 перемагає «Зінедін» і стає лідером у групі

Мукачівцям, щоб претендувати на лідерство в групі у турнірі «Кубок Закарпатія» потрібно було обов’язково перемагати. Тож з перших хвилин наші хлопці почали гру доволі потужно. Одразу ж затисли господарів на власній половині поля й почали шукати шляхи до «зінедінівських воріт».  В цьому аспекті відмінно працював Олег Шокун, спочатку він кілька разів змарнував свої спроби, але на 11-й хвилині таки зумів досягти свого. Далі ж на 27-й хвилині він знову зумів переграти голкіпера «Зінедіна». Але вже в першому таймі рахунок міг би бути й значно більшим, якби той же Шокун реалізував свої можливості.

Початок другого тайму знову був за нашою командою. Кілька разів наші хлопці змарнували непогані нагоди для взяття воріт, тому гол від суперника на 47-й хвилині змусив наших хлопців діяти більш відповідально як у захисті, так і в нападі. Тож голи від Шокуна на 53 та 67-й хвилинах поставили остаточну переможну крапку в цій зустрічі.

В іншому матчі нашої групи львівські «Карпати» зіграли внічию – 1:1 з київською «Зіркою», завдяки чому мукачівці посіли першу сходинку в групі А.

Тож у матчі за першу сходинку «Кубку Закарпатія» зійдуться лідер групи А МФА та  угорський «Варда» (Кішварда), який став кращим у групі В.