28 Бер. 2018 р., 21:22 574

МФА – володар дебютного «Кубку Закарпатія»

МФА робить чудовий камбек й стає переможцем турніру

Фінал турніру «Кубок Закарпатія» серед команд U-15 видався справжньою окрасою цих змагань. За почесний трофей боролися достойні один одного суперники – наш «Мункач футбольна академія» та угорська «Варда» (Кішварда).  Гостроти цьому протистояння додавала й участь у складі «Варди» вихованців МФА, які хотіли довести, що недарма були кращими гравцями  в мукачівській академії футболу.

Поєдинок проходив за рівної гри, але помилки наших гравців на власній половині поля призвели до пропущеного гола. Забивний нападник «Варди» Микола Петрецький скористався помилками наших оборонців і вколотив м’яч уже в пусті ворота.

Через сім хвилин знову необачна гра на власній половині завершилася перехопленням м’яча і стрімкою атакою «Варди» влучного завершального удару завдав Ерік Кзерна. Це вже була вагома заявка «Варди» на здобуття нею почесного трофею.

Але до честі наших хлопців вони зуміли зібратися й раз по раз почали створювати гостроту буля володінь вардівських воріт. На вістрі атаки завжди опинявся Олег Шокун, якщо з перших хвилин йому не вдавалося вийти на ударну позицію, то на 27-й хвилині він таки зумів пробити Здена Переганинця. За такого рахунку команди пішли на відпочинок.

Другий тайм більш потужно розпочали мукачівці, які вдало комбінували, активно використовували фланги та віддавали за спину вардівських оборонців вертикальні передачі на швидкого Шокуна. Вже на 54-й хвилині він зумів таки продертися через захисні редути суперника й реалізувати свою нагоду – 2:2.

А далі «Варда» через недисциплінованість свого хавбека Тота Роланда, який отримав друге попередження залишилася в меншості. Своєю чисельною перевагою МФА скористалася на завершальній, 70-й хвилині поєдинку – знову вдало на завершенні атаки зіграв Олег Шокун. Цей м’яч у підсумку й приносить МФА перемогу в фінальному матчі.

Церемонію нагородження проводив заступник голови ФФЗ Мирослав Щербей.

Кращим нападником турніру було визнано гравця нашої команди, який забив сім м’ячів на «Кубку Карпатії» Олега Шокуна. Кращим воротарем став страж воріт «Варди» Зден Переганець