31 Бер. 2018 р., 23:37 598

Тренери команд фіналістів про турнір «Кубок Закарпатія»

Після завершення турніру «Кубок Закарпатія» тренери фіналістів змагань охоче дали коментар щодо змагань, своїх гравців та фінальний матч

Віктор Яічник, тренер МФА:

  • Дуже хотів потрапити працювати на Закарпаття, був тут аж в 1987 році, коли в якості гравця проводив тренувальний збір. Дуже приємне враження від природи цього краю, приємні люди. Щодо турніру, то він проводився на одному якісному полі, всі команди були в рівних умовах, та й команди могли спостерігати за грою своїх конкурентів. Організація турніру була на високому рівні, все було організовано належним чином. Рівень команд приблизно був рівним, деякі київські та львівська команди проводили тут паралельно тренувальні збори, тож були певні моменти. Але це мій перший турнір у якості тренера, як бачите, перший млинець вийшов зі смаком.
  • Що скажете про нових футболістів, які прийшли до нашої команди в зимове міжсезоння?
  • Для того, щоб вирішувати стратегічні спортивні та клубні завдання, то слід зауважити, що дві третини дітей поки не дотягують відповідного рівня. Ми повинні налагодити чітку структурну роботу по підготовці потужних, індивідуально сильних футболістів. В цьому регіоні кліматичні умови дозволяють значно раніше тренуватися на зелених природних полях, і розвивати майстерність гравців.

Бийло Деяк, тренер «Варди» (Кішварда):

  • Мені дуже сподобася турнір, радий, що наша команда мала можливість тут змагатися. На турнірі були доволі потужні команди, які нав’язували нам боротьбу. Щодо фінального матчу, то радий, що грали в фіналі саме з МФА. Мукачівці проявили характер й зуміли нас здолати, нам слід працювати над концентрацією і грати до останніх хвилин. Вітаю МФА з перемогою.
  • Що скажете про українських гравців у складі «Варди»?
  • Дуже добрі футболісти, їх менталітет, але їм слід вивчати мову, бо на полі потрібно комунікувати