12 Кві. 2018 р., 9:18 410

МФА U-19: Камбек над «Тепловиком» і ми на третій сходинці

МФА долає на виїзді "Тепловик-ДЮСШ 3"

Стадіон “Гірка” м. Івано-Франківськ

“Тепловик-ДЮСШ 3” – МФА (Мукачево) – 1:3 (1:1)

Голи: Шевченко 20 – Баятян 28, 47; Атамась 81

“Тепловик”: Петрук Андрій, Пархуць Ярослав, Тимченко Олександр, Павльнів Юрій, Луців Назарій, Костюк Володимир, Дяків Ярослав, Сєдов Євген, Каленівський Назарій, Шевченко Святослав, Слободяян Андрій.

Запасні: Бобик Любомир, Гудемнюк Олег, Довган Юрій, Свередюк Святослав, Лентв Максим, Фарина Володимир, Романишин Дмитро.

Тренер: Сергій Пташник

МФА: Колісник Максим, Атамась Артем, Максимець Віталій, Мельник Назар, Береш Антон, Ярмошенко Владислав, Дністрянський Олександр (к), Булеза Юрій, Грицак Назар, Кодря Максим, Баятян Артем.

Запасні: Одинцов Артем, Синишин Святослав, Зан Василь, Лозан Олег, Габовда Тіберій, Байса Іван, Смітюха Олег.

Тренер: Віктор Ряшко

У 12-му турі молодіжного чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги U-19 мукачівська команда  «Мункач футбольна академія» проводила поєдинок на виїзді в Івано-Франківську проти місцевого «Тепловика-ДЮСШ – 3». Слід зауважити, що івано-франківці йшли на третьому місці, випередивши мукачівців на два залікові бали, тож зійшлися приблизно рівні суперники.

Тож практично перша половина тайму проходила на зустрічних курсах. Певні корективи в гру команд вніс стан футбольна поля, яке було не найкращої якості. Окрім того, мукачівці чи не вперше проводили офіційний матч на природньому газоні, тому певний час адаптовувалися до цих умов. Проте наші хлопці мали перевагу над суперником у контролі м’яча та тактико-технічних діях. Але  на 20-й хвилині в господарів вийшла стрімка атака, яку завершив екс-гравець МФА (виступав за мукачівців у осінній частині чемпіонату) Святослав Шевченко, який вирішив завдати удару по воротам мукачівців з лінії карного майданчика – і не прогадав. Наш кіпер не був готовий до цього й м’яч затріпотів у сітці воріт МФА. Правда, голева перевага господарів тривала всього 8 хвилин, саме стільки часу пожадобилося підопічним Віктора Ряшка, щоб відновити рівновагу. Наші хлопці розігнали атаку правим краєм, наш гравець увірвався в штрафний майданчик «тепловиків» і потужно пробив – воротар відбиває, але на підборі першим встигає наш нападник Артем Баятян, який вже не залишає жодних шансів супернику.  Господарі наприкінці  першого тайму могли знову вийти вперед, ледь не перехопивши необачну передачу захисника мукачівців на воротаря, однак наш кіпер зіграв самовіддано й ціною травми завадив нападнику «Тепловика» завдати удару по своїх володіннях.  Тож на перерву команди пішли за рівного результату.

А вже через дві хвилини після поновлення гри МФА виходить уперед . І знову на вістрі атаки опинився А.Баятян, який вдало прийняв передачу від партнера Владислава Ярмошенка у карному майданчику івано-франківців, вміло накрив м’яч корпусом, а далі з розвороту зумів переправити його у сітку воріт господарів. Після цього гра повністю перейшла під контроль закарпатців, які вміло тримали м’яч, комбінували й не давали супернику можливості вийти на ударну позицію. А втілив домінування МФА в остаточний результат поєдинку Артем Атамась, який отримавши передачу перед карним майданчиком побачив необачний вихід воротаря суперника за межі свого майданчика пробив по-під поперечину , вийшов красень-гол. Тож впевнена перемога на виїзді дозволила нашій команді посунути «Тепловик»  із третьої сходинку й досі маємо певні шанси поборотися за друге місце, яке дозволяє нам пробитися до фінальної стадії змагань.

фото

Прес-служба МФА