16 Кві. 2018 р., 1:00 425

Вдалий весняний початок чемпіонату для МФА

МФА бере 9 залікових балів в 12-му турі ДЮФЛУ

Команди з МФА проводили перший матч весняної частини сезону з луцькою «Волинню».  Мукачівцям, які в загальнокомандному заліку замикають турнірну таблицю потрібно в кожнім турі брати максимум балів, тож хлопці дуже серйозно налаштувалися на цей матч.

На виїзді, в Луцьку грали U-16 та U-14. Підопічні Віктора Гея (U-16 ) з перших хвилин «завелися» й чи не перший удар після розіграшу в центрі поля ледь не став голевим, та кіпер перевів м’яч на кутовий. Та вже на 11-й хвилині нападник нашої команди Нерух Віталій змусив оборонця лучан зіграти рукою у власному карному майданчику. Пенальті вдало реалізував Денис  Дубовський.  Ще через 5 хвилин мукачівці подвоюють свою перевагу. В центрі поля хлопці швидко розіграли штрафний удар – м’яч  на лівому краї отримав Едуард Мориляк, який вирішив потужно пробити в дальній від кіпера волинян кут воріт, воротар відбиває удар, але на добиванні першим встигає півзахисник МФА Андрій Криськів, який проштовхує м’яч в сітку воріт суперника.  Ще через 10 хвилин закарпатці роблять результат матчу – 3:0 на свою користь. Цього разу помилкою оборонця сповна скористався новий нападник МФА Віталій Нерух, який зумів вийти віч-на-віч з кіпером і впевнено його переграти.

В другому таймі наші хлопці діяли надійно в захисті, а впевненості грі команди додали наші воротарі – Олександр Юртин та Віталій Добуш.  Суперники мали можливості бодай забити гол престижу, але їх шанси не мали успіху. Тож впевнена перемога нашої команди.

12-й тур

м.Луцьк

«Волинь» (Луцьк) U-16  – МФА U-16  – 0:3 (0:3)

Голи: Дубовський +11; Криськів 16; Нерух 26

Арбітр: Грисьо Богдан (Львів);

Асистенти арбітра: Притула Василь (Львів);

Кусень Данило (Львів);

Спостерігач арбітражу: Чайковський Михайло (Тернопіль).

Склади команд

«Волинь»: Рижук Валентин, Сінельник Богдан, Кузнєчіков Владислав, Шокало Андрій, Біскуб Святослав, Щербик Святослав, Кузьмич Назарій, Ольхович Вадим, Бапас Павло, Герасимюк Максим, Кобзар Богдан.

Запасні: Ворон Олег, Потапчук Ілля, Бондаренко Максим, Шукалович Андрій, Гарасюк Богдан, Дорошенко Мирослав.

Тренер: Антонюк Олександр

МФА: Юртин Олександр, Барановський Богдан, Дубовський Денис, Мориляк Едуард, Поліщук Дмитро, Попович Іван, Павлюк Євген, Герасименко Андрій, Криськів Андрій, Боднарук Іван, Нерух Віталій.

Запасні: Добуш Віталій, Олейніков Ярослав, Вічкулов Дмитро, Урсу Маріо, Романів Руслан, Бура Руслан, Лях Дмитро.

Тренер: Гей Віктор

В матчі гравців 2004 р.н. (U-14) сценарій вже був не на користь нашої команди. Господарі швидко заволоділи ініціативою  йзі стартових хвилин затисли нашу команду на власній половині поля. Правда, хлопці тримали оборону, але на 12-й хвилині стався курйозний гол, удар з центру поля від волинянина Максима Волощука став повною несподіванкою для нашого голкіпера, замісто того, щоб піймати м’яч у повітрі, страж мукачівських воріт відійшов на лінію воротарського майданчика, дозволив мячу вдаритися об землю і той перелетів через кіпера прямісінько в сітку наших воріт. А вже через 7 хвилин чергова атака лучан знову призвела до взяття наших воріт – флангову передачу в дотик вдало замикає Олександр Шевчук.

У другій половині матчу тренер вдається до кадрових ротацій, гра трохи вирівнялася, однак змінити результат матчу хлопці вже не змогли, тож наша команда зазнала поразки

Технічні дані

12-й тур

м.Луцьк

«Волинь» (Луцьк) U-14  – МФА U-14  – 2:0 (2:0)

Голи:  Волощук 12, Шевчук 19

Арбітр: Грисьо Богдан (Львів);

Асистенти арбітра: Притула Василь (Львів);

Кусень Данило (Львів);

Спостерігач арбітражу: Чайковський Михайло (Тернопіль).

Склади команд

«Волинь»: Даценко Антон, Ричко Микола, Крамек Вадим, Гаврук Тимофій, Волощук Максим, Платонов Дмитро, Кузняк Марк, Вирда Іван, Ковалюк Роман, Шевчук Олександр, Горбарук Володимир.

Запасні: Семенюк Дмитро, Гаврилов Артем, Федонюк Юрій, Грива Денис, Чернета Богдан, Дачук Андрій, Сметюк Тимофій.

Тренер: Неделюк Олександр

МФА: Матей Роберт, Тарнавський Вадим, Котович Артур, Яримович Тарас, Мандрик Зіновій, Мудрий Максим, Ковальський Марян, Гевкач Остап, Клімковський Юрій, Трачук Віктор, Василишин Даніель.

Запасні: Лушпінь Віталій, Раско Михайло, Рейші Віталій, Косовщук Олександр, Напуда Валентин, Дьордяк ігор.

Тренер: Кундрик Сергій

У двох домашніх матчах МФА перемагає луцьку «Волинь».

МФА U-17 (Мукачево) – «Волинь» (Луцьк) U-17 – 2:1 (1:1), а МФА U-15 (Мукачево) – «Волинь» (Луцьк) U-15 –1:0.

Тож мукачівці в цьому турі беруть 9 дуже потрібних балів.

фото