26 Кві. 2018 р., 17:58 339

МФА поступається на виїзді луцькій «Волині»

У чемпіонаті першої ліги U-19 в 14-му турі «Мункач» грав на виїзді в Луцьку.  До цього матчу наша команда зберігала певні шанси на друге місце, але задля їх підкріплення потрібно було перемагати волинян та ще сподіватися на їх осічки з іншими суперниками. Однак, ці надії були розбиті господарями ще в першій половині гри. До кінця першої половини через грубі помилки оборонців рахунок зустрічі вже був 4:0 на користь волинян. Лише в другому таймі наші хлопці спромоглися відповісти голом-престижу, але й самі пропустили також. Тож результат зустрічі 5:1 на користь «Волині». Господарі здобувають переконливий реванш за поразку в Мукачеві – 2:1 у першому колі.

Технічні дані

Молодіжна першість України U-19. Перша ліга

«Волинь» (Луцьк) – МФА (Мукачево) – 5:1 (4:0)

Голи: Гладун 2, 72, Марушка 13, Муха 17, Нич 25 – Грицак +55

«Волинь»: Харченко Дмитро (Франчук Максим 77), Максимчук Дмитро (Зінь Андрій 37), Марушка Руслан, Мосіюк Олександр, Ясковець Валентин, Сасовський Максим (Лучка Вадим 61), Гладун Богдан (Бербека Володимир 32), Богомаз Назарій (Біліч Дмитро 38, Кристін Станіслав 63), Муха Назарій (Гарсієв Хамзат 73), Нич Назарій, Ільницький Роман.

Тренер: Фігель Володимир

«МФА»: Колісник Максим, Максимець Віталій, Береш Антон (Лозан Олег 5, Мельник Назар 46), Синишин Святослав, Смітюха Олег, Атамась Артем, Ярмошенко Владсилав, Кодря Максим (Габовда Тіберій 65), Булеза Юрій (Зан Василь 79), Грицак Назар (Байса Іван 75), Баятян Артем (Дністрянський Олександр 69).

Запасний: Одинцов Артем.

Тренер: Віктор Ряшко

Як зазначив після матчу наставник мукачівців Віктор Ряшко: “До цього поєдинку багато футболістів через навчальний процес  сесію в вузах пропустили тренувальний процес, а це суттєво позначилося на грі. Та й вже на початку матчу зробили серію грубих помилок, що вилилося в швидкі голи у наші ворота. Другий тайм вже відіграли більш рівно”