04 Тра. 2018 р., 13:38 320

Тренер та гравці про матч МФА – ДЮСШ (Тернопіль)

З перших уст

Тренер МФА Віктор Ряшко:

• Безперечно результатом та грою підопічних в цілому задоволений. Були певні побоювання, щодо функціональної готовності гравців, адже стартували в неділю в чемпіонаті області, але гра показала, що в хлопці з кондиціями все гаразд. Гравці налаштувалися на цю зустріч і вже в першому таймі вирішили хід матчу, результат був – 3:0 і це дало можливість випустити на поле гравців, які мають менше ігрової практики.

відео

Півзахисник МФА Артем Атамась:

• Раді, що могли реабілітуватися після двох поразок поспіль. Задоволені, що не пропустили у власні ворота жодного м’яча
  • Чим відрізнявся ДЮСШ в Тернополі, та в матчі в Мукачеві?
  • Нічим. Ми самі винні в виїзній поразці, в нас вийшла погана гра, можливо не налаштувалися як слід, недооцінили суперника.
  • Яким вважаєш цей сезон для нашої команди і для себе особисто?
  • Гадаю, що не досягли бажаного, адже прагнули вийти до фінальної частини, але не вийшло.

відео

Гравець ДЮСШ Тернопіль Сергій Кравець:

• МФА – хороша команда, яка продемонструвала якісний футбол. Трохи важкувато була грати за таких погодні умов, але вони однакові для всіх, тож вітаю МФА з перемогою.
  • В минулому колі ви значно якісніше зіграли на рідному полі. Що змінилося з того часу?
  • У нас зараз важкий період, в другому колі нам не даються перемоги, суперники стали значно сильнішими. Можливо далося взнаки певні кадрові ротації.