07 Тра. 2018 р., 16:56 550

ДЮСШ Берегово перемагає рахівчан та грає товариський матч

Успішним став поєдинок у ДЮФЛ Закарпаття добрих партнерів МФА – команди ДЮСШ м. Берегово, які вдома приймали команду з рахівського ДЮСШ.

5 травня 2018 с.Яношi

Першicть ДЮФЛ Закарпаття . ДЮСШ Берегово u-13 – ДЮСШ Рахiв –  3:0

мячi: Любомир Ляшок 33′, Евгенiй Запрягаев 41′, Чобо Гусар 44′

U-15 ДЮСШ Берегово 3:2 ДЮСШ Рахiв

мячi: Когутич Вiктор, Юрса Роман, Лалак Iгор

Цього сезону саме в Раховi берегiвчани зазнали єдиноï поразки 0:1 , тому гра на Берегiвщинi мала стати реваншом .  Гості з перших хвилин затисли рахівчан і заробила право на штрафний удар –  мяч пролiтає  вище ворiт Дениса Маргiтича. В той же час захист берегiвчан працював без помилок, Ерik Лендєл , Любомир Ляшок, Кузьмич Богдан та Вадим Мацола дiяли зiбрано та впевнено . В середенi першого тайму берегів чани оговтались і  створили декiлька хороших моментiв для взяття ворiт. Але Олександр Боднар, Андрiй Човбан та Євген Запрягаєв не змогли реалiзувати своï нагоди, впевнено грав воротар та два рази поперечина рятувала гостей

Пicля перерви гостi явно пiдсiли. Любомир Ляшок з штрафного бє пiд поперечину та вiдкриває рахунок у грi. Захисник гостей на 41 хв.зупиняэ Максима Загiєва, порушуючи правила i Євгенiй Запрягаєв з пенальтi подвоює рахунок , через декiлька хв. Чаба Гусар забиває третiй м’яч.

Наступного дня, 6 травня в с. Яношi берегічани ще й провели товариський матч з угорським «Варда» (Кішварда).

Спочатку грали за форматом 8+1 (4 тайми по 20 хв). З рахунком 7:1 виграла угорська команда.

Мяч на рахунку Запрягаєва Є.

Потiм 10+1 на стандартному полі.  Перемогли берегiвчани 2:1.

Мячi : Гусар Чаба та Запрягаєв Євгенiй