14 Тра. 2018 р., 2:18 447

«МФА» здобуває перший заліковий бал

У четвертому турі чемпіонату області  МФА в рідних стінах приймав іршавську «Бужору». Перед цим матчем у складі мукачівців відбулися певні кадрові зміни, зокрема розташування команди покинули двоє гравців – Юрій Булеза та Василь Зан, натомість, розташування МФА поповнив наддосвідчений  Іван Жаренко.

Початок матчу був за господарями, які часто турбували Дядюка фланговими проходами – особливо старався Назар Грицак. На 17-й хвилині Назар Грицак вчергове зробив рейд своїм краєм з лінії воріт відкотив на Баятяна, той пробиває  метрів з 14, однак Дядюк виручає. Вже наступна атака у відповідь гостей приносить результат. Іван Бандурович, розвернувшись на лівому фланзі потужно пробиває – Одинцов в падінні відбиває потужний удар та на підборі наші оборонці прогавили Богдана Котляра, який вже забивав у пусті ворота. Господарів не знітив пропущений м’яч, і вони й далі шукали шляхи до воріт суперника. На 30-й хвилині забійну нагоду не використав Н.Грицак, якого партнери вивели на учдов упозицію на правому куті воріт – м’яч пролетів в сантиметрах від стійки. Але через 3 хвилини Віталій Максимець зумів вдало замкнути вивірену передачу   з кутового.  На перерву команди пішли саме за такого рахунку.

На другу половину зустрічі наставник МФА випустив на поле замість А.Баятяна  – новачка Жаренка, та оборонці «Бужори» грали обережно й не дозволяли потужному форварду вийти на ударну позицію. Така обережна гра тривала до 60-ї хвилини, допоки Артем Атамась не наважився на удар – потужно пробив десь за метрів 35 до воріт – і влучив точнісінько в девятку. Та втримати свою перевагу молоді мукачівці не змогли. На 65 хвилині іршавчанам вдалася атака правим краєм звідки стріляє І.Бандурович кіпер МФА відбиває цей удар-передачу, але знову на підбор встигає нападник «Бужори» Ігор Сурмач, який не хибить і зрівнює результат у зустрічі – 2:2.  Господарі продовжили чинити тиск на володіння іршавчан, однак останні втримали нічийний рахунок і здобувають одне очко, мукачівці рівно настільки розживаються першим заліковим балом.

Технічні дані

Стадіон «Авангард» м. Мукачево

МФА (Мукачево) – «Бужора» (Іршава) – 2:2 (1:1)

Голи: Максимець 33, Атамась 60 – Котляр 18, Сурмач 65

МФА: Одинцов Артем, Максимець Віталій, Смітюха Олег, Синишин Святослав, Береш Антон, Ярмошенко Владислав, Атамась Артем, Дністрянський Олександр, Кодря Максим, Грицак Назар, Баятян Артем (Жаренко Іван) .

Запасні: Колісник Максим, Лозан Олег, Байса Іван, Габовда Тіберій, Мельник Назар, Цвик Микола.

Тренер: Віктор Ряшко

«Бужора»: Дядюк Володимир, Чубірка Дмитро, Жуков Дмитро, Кохан Станіслав, Каганець Юрій, Кормош Василь, Бандурович Іван, Руснак Олег, Котляр Богдан, Сурмач Віталій, Костак Іван.

Запасні: Ільницький Іван, Кинів Василь, Полянський Михайло, Луця Василь, Завадка Володимир, Ломага Мирослав.

Тренер: Михайло Рацин

фото