01 Чер. 2018 р., 10:14 1193

Віктор Гей: Щоб бути в основному складі – потрібно на повну працювати на тренуваннях

Вихованці МФА стають чемпіонами та виборюють титули за провідні українські та закордонні клуби. Днями срібло в угорській другій лізі дісталося СК «Варда», який єпартнером нашої академії. Завдяки цьому здобутку наступний сезон команди з Кішварди проводитиме на найвищому рівні угорського чемпіонату. Вагомий внесок у це досягнення зробили вихованці МФА, які захищають кольори «Варди», а достроковий титул віце-чемпіонів  команда оформила ще за два тури до завершення чемпіонату завдяки нічиї в рідних стінах з «Сігетом» – 1:1. Приємно, що гол у складі «Варди» на рахунку нашого земляка Віктора Гея. Тож саме з героєм того поєдинку поспілкувалися в Мукачеві , який завітав на поєдинок ДЮФЛУ.

  • Вікторе, насамперед вітаю з виходом у вищий угорський дивізіон. Як вдалося достроково досягнути поставленої цілі?
  • Дякую. Насамперед, зуміли обійти своїх конкурентів – «Бийкешчабо», «Ніредьхазу». Ще в першому колі наша команда забезпечила собі гандикап від найближчих переслідувачів на 10 балів. В другій частині була проведена якісна селекція – ми підсилилися гравцями з Хорватії, Сербії й зуміли завчасно забронювати за собою прохідне друге місце, поступившись лідерством будапештському МТК. (До слова «Варда» в передостанньому турі обіграла МТК – 2:1)
  • В матчі, де вирішувалася можливість дострокового виходу в вищу лігу, ти відзначився голом. Як зумів реалізувати свою нагоду?
  • Тренер в настановах перед грою, вказав мені, де я повинен бути під час наших атак. Тож коли атака розвивалася правим краєм був вже на вказаній позиції – пішла передача партнер по команді зумів прийняти м’яч на груди й скинув мені, а я вже з розвороту пробив без шансів для воротаря суперника.
  • Як місцеві вболівальники відносяться до команди, футболістів,?
  • Дуже гарно, причому відчуваємо їх підтримку як вдома, так і під час виїзних матчів, їдуть на поєдинки за 300-500 кілометрів. Часто відвідують тренування.
  • Команда потрапила в вишку – тренер на тебе розраховує?
  • Конкуренція в команді відчутна, але все залежить від мене особисто. Для того, щоб бути в основному складі – потрібно на повну працювати на тренуваннях і доводити свої претензії бути в стартовому складі.
  • Які плани підготовки на міжсезоння?
  • Зараз чемпіонат завершився, а за два тижні вже розпочинаємо навчально-тренувальну підготовку.

*На фото: віце -чемпіон другої угорської ліги в складі “Варди” – Віктор Гей, прес-аташе МФА – Роман Сенишин та чемпіон України серед молодіжних команд УПЛ в складі донецького “Шахтаря” – Олександр Глагола 

Прес-служба МФА