11 Чер. 2018 р., 15:49 443

Юнаки: МФА впевнено перемагає й очолює турнірну таблицю

Матчі в чемпіонаті краю серед юнаків дають можливість нашим хлопцям мати постійну ігрову практику, зокрема для тих, хто виходить на заміни в поєдинках ДЮФЛУ. Саме під час таких поєдинків хлопі показують тренерському штабу свій потенціал і звісно, що претендують потрапити до чільної одинадцятки в матчах вищої ліги ДЮФЛУ.

Зі стартових хвилин гри мукачівці розпочали тіснити гостей до власних воріт, тон у грі МФА задавали граві центральної зони – Ігор Бекеша та Іван Боднарук, непогано відіграв Андрій Герасименко. А от до лінії захисту є певні запитання, адже наші оборонці кілька разів дозволили супернику виходити віч-на-віч з воротарем, лише вміла гра вже більш досвідченого за своїх партнерів Максима Колісника зберегла ворота мукачівців на замку.

А гол стався після чергової атаки господарів – у районі одинадцятиметрової позначки м’яч отримує Ігор Бекеша, вміло прикриває його корпусом і з розвороту пробиває точно в кут. Міг Ігор ще стати й автором асисту, якби віддав вчасно передачу на І.Боднарука, однак взяв гру на себе і втратив м’яч.

Виноградівці теж мали можливість відігратися та відмінно на останньому рубежі діяв М. Колісник.

В другій половині матчу І.Бекеша зумів вдало замкнути передачу з кутового й подвоїти перевагу МФА, а вже заключну крапку в грі поставив А.Герасименко, який скористався помилкою воротаря, який випустив м’яч з рук і зробив рахунок у матчі – 3:0.

Завдяки цій перемозі МФА обходить у турнірній таблиці «Вітязь» та «Ужгород» і стає одноосібним лідером чемпіонату юнаків.  Вітаємо наших хлопців з перемогою,  так тримати й надалі.

Стадіон «Авангард» м. Мукачево

МФА (Мукачево) – ФК «Севлюш»(Виноградів) – 3:0

Голи: Бекеша 28, 49; Герасименко 68

Арбітр: Валерій Шкура

Асистенти арбітра: Юрій Бобаль, Вадим Запрутняк

Делегат ФФЗ: Йосип Шитєв (усі Ужгород)

Стартові склади команд

МФА: Колісник Максим, Лях Дмитро, Лешко Віталій, Фітель Олександр, Черепаня Олександр, Герасименко Андрій, Турецький Владислав, Яворський Павло, Баркасі Владислав, Боднарук Іван, Бекеша Ігор.

Запасні: Барановський Богдан, Віскубов Дмитро, Урсу Маріо, Бура Руслан, Гребенюк Роман, Мадяр Юрій, Тихненко Ігор.

Тренер: Віктор Мунтян

«Севлюш»: Попович Юрій, Козаченко Віталій, Боднарук Богдан, Феєр Себастьян, Куліш Юрій, Петречко Роман, Чутора Михайло, Микулюк Іван, Віщак Валентин, Нодь Ерік, Мокар Євген.

Запасні: Пруніца Михайло, Бродовський Валерій, Продан Петро, Васильняк Євген, Шітив Едуард, Корпош Іван, Чернянчук Володимир, Шуба Руслан, Кутняк Сергій.

Тренер: Іван Русінка

фото

 

Прес-служба МФА