12 Чер. 2018 р., 16:25 736

МФА готується до надважливого матчу зі столичною «Зіркою»

14 червня (четвер) в Києві та Мукачеві відбудуться перші матчі за збереження місця в вищій лізі ДЮФЛУ між МФА та київською «Зіркою».

Команди U-17 (тренер Василь Куделко) та U-15 (тренер Віктор Яїчник) гратимуть на виїзді. Цей поєдинок проводитиме суддівська бригада на чолі з арбітром О.Титовим (Донецьк). Йому допомагатимуть В.Аврамчук та Д.Ступак (Київська обл.);

Спостерігач арбітражу: І.Карпина (Київська обл).

В домашньому протистоянні зі столичними представниками зійдуться підопічні Віктора Гея U-16 та Сергія Кундрика U-14.Ці зустрічі проведе суддівська бригада в такому складі: Арбітр – А.Кошура (Чернівці); Асистенти арбітра: О.Притула (Львівська область), О.Вдовіна (Львів); Спостерігач арбітражу: Ю.Холявко (Львів).

Попередньо, матчі розпочнуться традиційно для графіку ДЮФЛУ о 12-й та о 14:00 год. (можливі зміни часу).

У складі «Зірки» досить потужно виступають команди U-14 та U-15, які взяли участь у стикових матчах за вихід до фіналу, але так і не пробилися до фінальної стадії змагань. Тож триматимемо кулаки за наших хлопців і бажаємо успіху.

Вже  в середу, 13 червня  о 20:30 потягом дві наші команди (U-17 та U-15) відправляться до Києва на виїзні матчі. Матчі-відповіді пройдуть 19 червня (вівторок).

Прес-служба МФА