08 Сер. 2018 р., 11:45 385

МФА в спарингу перемагає концгазівський «Витязь»

Поєдинок відбувся в Концово в першій половині дня. Отож по-особливому давалася взнаки й спека. З усім тим команди мали можливість побачити в дії найближчі резерви. Так, господарі в основному перевіряли групу гравців 2001 року народження. «Основа» ж збереться у понеділок.

Власне зустріч була приблизно рівних за силою суперників. У першому таймі більше м’яч контролювали футболісти з Мукачева, а в другому активніше діяли гравці «Вітязя». Утім, забивав лише більш зіграний «Мункач». Так, до перерви Максим Кодря скористався зрячим пасом Віталія Максимця й відкрив рахунок. А в другому таймі удався прохід Іванові Байсі.

Свої шанси забити мали й господарі. Зокрема, у другому таймі Василь Красношлик, виконуючи штрафний, влучив у поперечину. І все ж рахунок не змінився – 2:0 за «Мункачем». Як зазначив його тренер Віктор Ряшко, команда з 26 по 28 липня провела селекційний збір, а з 31-го розпочала тренувальний, готуючись до першості України серед колективів U-19 та власне продовження чемпіонату області. «Не називатиму прізвищ, але є гравці, які залишили колектив. Будуть і новачки. Більшість із них 2001 року народження. Зокрема, очікую на 3-4 футболістів з області», – додав Віктор Іванович.

«Мункач» продовжить готуватися за допомогою спарингів. Скажімо, попередньо на суботу заплановано матч із «Середнім», а наступного тижня є домовленість зійтися в очному двобої з рахівцями.

ffz.org.ua