08 Сер. 2018 р., 12:25 339

Став відомий календар матчів МФА на турнірі А.Гаваші

Вже традиційно дві команди МФА U-15 та U-17 беруть участь на турнірі на честь А.Гаваші.

Вже стали відомі суперники в групі та календар матчів за участю наших команд. Зокрема МФА U-15 потрапив у групу С, де компанію їм складе одеський «Чорноморець», угорський «Спартакус» (Ніредьхаза) та київське ДЮСШ-15. Загалом у цій віковій категорії виступають 12 команд (3 групи) з 5 країн(Україна, Австрія, Угорщина, Ізраїль та Німеччина).

Розклад ігор
1 тур. 11 серпня (субота)
16:30 МФА «Мункач» 
(Мукачево)
смт Середнє,
селищний стадіон
ДЮСШ-15
(Київ)
18:00 ФА Й.Б. «Спартакус»
(Ніредьгаза)
с. Минай,
стадіон «Минай-арена»
ФК «Чорноморець»
(Одеса)
2 тур. 12 серпня (неділя)
10:00 МФА «Мункач» 
(Мукачево)
м. Мукачево,
стадіон «Авангард»
ФА Й.Б. «Спартакус» 
(Ніредьгаза)
10:00 ДЮСШ-15
(Київ)
с. Кам’яниця,
стадіон «Камелот»
ФК «Чорноморець» 
(Одеса)
3 тур. 13 серпня (понеділок)
10:00 ФК «Чорноморець» 
(Одеса)
смт Середнє,
селищний стадіон
МФА «Мункач» 
(Мукачево)
11:30 ФА Й.Б. «Спартакус» 
(Ніредьгаза)
с. Кам’яниця,
стадіон «Камелот»
ДЮСШ-15
(Київ)

14 серпня (вівторок)

Вихідний для команд – культурна програма, екскурсії

Для керівників команд та тренерів – семінар та фуршет

Початок о 17:00 у санаторному комплексі «Деренівська купіль»

(адреса: Ужгородський р-н, с. Нижнє Солотвино, 150-К)

15 серпня (вівторок) – стикові матчі

 16 серпня (середа)

Матчі за 11–12 місце, 9–10 місця, 7–8 місця, 5–6 місце, 3–4 місця. Фінал

Завантажити календар турніру U-15

Завантажити календар турніру U-15

ТТГ5_U-15_2018

Download tournament calendar U-15

ТТГ5_U-15_2018_англ

В групі U-17 МФА потрапив у групу В, де гратиме з львівськимп «Карпатами», угорським «Спартакусом» та одеським «Чорноморцем».

Розклад матчів до вашої уваги:

Розклад ігор
1 тур. 11 серпня (субота)
16:30 МФА «Мункач» (Мукачево) м. Мукачево,
стадіон «Авангард»
ДЮФШ «НК Карпати» (Львів)
18:00 ФК Й.Б. «Спартакус» (Ніредьгаза) м. Ужгород,
стадіон «Авангард»
ФК «Чорноморець» (Одеса)
2 тур. 12 серпня (неділя)
16:30 ФК «Чорноморець» (Одеса) м. Мукачево,
стадіон «Авангард»
МФА «Мункач» (Мукачево)
18:00 ДЮФШ «НК Карпати» (Львів) смт Середнє, селищний стадіон ФК Й.Б. «Спартакус» (Ніредьгаза)
3 тур. 13 серпня (понеділок)
18:00 МФА «Мункач» (Мукачево) м. Мукачево,
стадіон «Авангард»
ФК Й.Б. «Спартакус» (Ніредьгаза)
18:00 ДЮФШ «НК Карпати» (Львів) смт Середнє, селищний стадіон ФК «Чорноморець» (Одеса)

14 серпня (вівторок)

Вихідний для команд – культурна програма, екскурсії

Для керівників команд та тренерів – семінар та фуршет

Початок о 17:00 у санаторному комплексі «Деренівська купіль»

(адреса: Ужгородський р-н, с. Нижнє Солотвино, 150-К)

15 серпня (вівторок) – стикові матчі

 16 серпня (середа) – матчі за 7–8 місця, 5–6 місце, 3–4 місця. Фінал

Завантажити календар турніру U-17

ТТГ5_U-17_2018

Download tournament calendar U-17

ТТГ5_U-17_2018_англ