12 Сер. 2018 р., 13:43 384

U-15: МФА поступається угорському «Спартакусу

Стадіон «Авангард» м.Мукачево

МФА «Мункач»– «Спартакус» (Ніредьхаза, Угорщина) U-15  –  1:4 (1:1)

Голи: Василишин 9 – Майор 34, Ференц 46, 50, 58

Арбітр: Мирослав Гала

Асистенти арбітра: Сергій Наскалов, Ярослав Козик (молодший)

Делегат ФФЗ: Василь Козик (усі Мукачево).

МФА: Матей Роберт, Яримович Тарас, Мудрий Максим, Рейші Віталій, Трачук Віктор, Пономаренко Денис, Холодов Ілля, Постовенський Данило, Раско Михайло, Сергієнко Олег, Василишин Данило.

Запасні: Стрельченко Даніїл, Любошенко Ігнат, Ковальський Марян, Лагуза Сергій, Фехтель Алекс, Ковчар Ігор, Гевкач Остап.

Тренер: Віктор Мунтян

«Спартакус»: Реслер Тібор, Форко Тарас, Гінчаї Золтан, Короді Кевін, Енєді Петер, Агчар Наре, Нагі Дьордь, Майор Марцел, Кардош Кевін, Панчі Атілла (Ференц 36), Гейдріх Маркус.

Запасні: Тот Даніель, Благута Іштван, Сміт Балаш, Тот Чабо, Баголі Атілла, Ференц Бенце, Согор Чабо.

Попередження: Подобенський 11 – Ференц 41

МФА після прикрої поразки в першому турі від київського ДЮСШ-15 в рідних стінах прагнули реваншу. Вже з перших хвилин вони затисли ніредьхазських спартаківців на власній половині поля й взялися за штурм їх воріт. А на 15 хвилині вивіреною передачею партнерів скористався швидкий нападник мукачівців Данило Василишин, який втік від оборонця, переграв кіпера і з гострого кута закотив м’яч у ворота «Спартакуса».  Все ж  до завершення першої половини угорці зуміли організувати хорошу атаку, яка завершилася виходом віч-на-віч з воротарем, нападник «Спартакуса» зумів випередити кіпера мукачівців і проштовхнув м’яч у ворота, на щастя, оборонець зумів вчасно підстрахувати кіпера й вибив м’яч на кутовий. Але  подача з корнера стала голевою для угорців – на другому поверсі боротьбу в оборонців виграв Майор, який головою переправив м’яч під дальню стійку без шансів для воротаря МФА – 1:1.

У другій половині зустрічі наставник МФА зробив ряд замін задля того, щоб переглянути гравців і це відбилося на грі. «Спартакус» одразу ж заволодів ініціативою й почав її втілювати в голи.  Вже за 10 хвилин технічний нападник ніредьхазців Ференц Бенце випереджає наших оборонців, переграє воротаря і виводить свою команду вперед. Надалі перевага угорців стала ще більш відчутною і той же Ференц двічі зумів вразити володіння мукачівців й робить вікторію «Спартакуса» ще більш переконливішою.

Золтан Балош, тренер «Спартакуса»:

  • Після першого поєдинку, в якому ми поступилися «Чорноморцю». Після гри ми двічі збиралися з хлопцями, аналізували нашу гру. Радий з того, що хлопці зробили висновки й сьогодні продемонстрували якісну гру.
  • Які завдання ставите перед командою на цей турнір?
  • В першу чергу хочемо, щоб хлопці зросли ментально, тут вони набувають досвіду, завдяки участі в міжнародних матчах. Нам вдалося взяти гору над ментально сильнішими суперниками з Мукачева.
  • Ваша команда добре вкомплектована гравцями з добрими антропометричними та технічними даними. Яка географія гравців «Спартакуса»?
  • Переважна більшість футболістів з Ніредьхази та околиць, четверо футболістів приїхали до нашої академії з віддалених регіонів Угорщини за 150 кілометрів.
  • «Спартакус» уже втретє бере участь у турнірі А.Гаваші, які враження від умов проведення, стану полів, інфраструктури?
  • Ми всім задоволені : самим турніром, його організацією – забезпеченням транспортом, харчуванням, станом полів. Дякую організаторам за запрошення на ці змагання.

Віктор Мунтян, тренер МФА:

  • Завдання перед командою на сезон – повернутися до вищої ліги ДЮФЛУ. Цей турнір ми розглядає як підготовчий, результат в нас на другому плані. До прикладу, сьогодні ми переглянули 12-х нових гравців.
  • Що скажете про суперників – ДЮСШ-15 та «Спартакус»?
  • Вчора ми поступилися через прикру помилку кіпера, ця позиція в нас проблемна. Сьогодні також два голи ми пропустили через помилку воротаря, а далі гравцям важко було зібратися насамперед психологічно.

фото

Прес-служба МФА