12 Сер. 2018 р., 19:03 662

U-17: МФА вириває нічию в матчі з “Чорноморцем”

Турнір на честь А.Гаваші

Стадіон «Авангард» м. Мукачево

«Чорноморець» (Одеса) U-17 – МФА «Мункач» U-17 – 2:2

Голи: Воробйов 33, Марієнко 44 – Гончар 50, Лях 80

Арбітр: Сергій Наскалов;

Асистенти арбітра: Маряна Сухан, Козик Ярослав (молодший)

«Чорноморець»: Білоусов Михайло, Половський Роман, Злабов Андрій, Мудрак Андрій, Серпутько Святослав, Коваленко Нікіта, Вихристюк Дмитро, Воробйов Дмитро, Мельничук Степан, Марієнко Максим, Паршиков Владислав.

Запасні: Марущак Нікіта, Тилипекий Володимир, Кіров Максим, Мазур Денис, Ойкін Костянтин, Пономарь Даніїл, Захарченко Денис, Карич Павло.

Тренер: Спіцин Олександр

МФА: Переганець Зден, Попович Іван, Поліщук Дмитро, Барановський Богдан, Бура Руслан (Гончар Микита),Павлюк Євген, Горбаньов Ярослав, Урсу Маріо, Криськів Андрій, Герасименко Андрій (Лях Дмитро 41), Боднарук Іван.

Запасні: Юртин Олександр, Тараненко Микита, Дуруеке Кевін, Мориляк Едуард, Віскубов Дмитро, Фамулевич Даніїл.

Тренер: Прилєпов Олексій.

Попередження: Боднарук 54

Мукачівці, які виступають на рідному полі прагнули вибороти позитивний результат. У стартову десятихвилинку провели кілька гострих атак, які завершилися ударами. Після подачі з кутового головою в дальній кут цілив Павлюк – м’яч в сантиметрах розминувся з поперечиною. Далі фланговий прохід  потужним ударом в ближній кут завершив Боднарук – воротар відбив м’яч. В середині тайму перший дзвіночок пролунав біля воріт Переганинця  – потужний удар метрів з 20-ти з труднощами відбиває кіпер мукачівців м’яч від стійки відлітає в поле, де вже його підбирають партнери. Але на завершальній хвилині підопічні Прилєпова таки пропускають гол в розядгальню. Подачу за голови захисників підбирає Воробйов, здавалося, що захисник і воротар МФА не дадуть нападнику «Чорноморця» завдати вирішального удару, однак той примудрився згрупуватися й через себе таки елегантно спрямував м’яч  парашютом у ворота.

Початок другого тайму й взагалі став невдалим для мукачівської команди – затяжна атака одеситів завершилася ударом з п’яти метрів ні захисники, ні кіпер не зуміли нічого вдіяти й результат вже був – 2:0 на користь одеситів.

Тим не менш, закарпатці таки зуміли зібратися й на 50-й хвилині один гол відквитали – вдало на добиванні зіграв Микита Гончар. Цей гол додав наснаги МФА і вже на заключній хвилині матчу воротар «Чорноморця» незграбно прибирав м’яч до рук, випустив його чим сповна скористався Лях Дмитро, який приносить перший заліковий бал для команди.  Тож нічия – 2:2.

фото

Прес-служба МФА