14 Сер. 2018 р., 1:22 349

U-17: МФА пробивається до півфіналу

МФА «Мункач» (Мукачево) – «Спартакус» (Ніредьхаза) – 1:0 (1:0)

Гол: Боднарук +20

Арбітр: Ярослав Козик;

Асистенти арбітра:Сергій Наскалов, Ярослав Козик (молодший)

В цілому вийшов рівний матч долю якого вирішив єдиний м’яч, забитий на 20-й хвилині з пенальті.

Господарі до цієї гри підійшли дуже відповідально, в хлопців було бажання пробитися до півфіналу. Саме мукачівці  першими почали створювати нагоди, однак «Спартакус» тримався. Лише на 20-й хвилині на вивірену передачу партнерів вдало відкрився Іван Боднарук, який у увійшов за м’ячем в карний майданчик угорської команди, накрив м’яч корпусом, а оборонець суперника не знайшов іншого варіанту, як просто завалити нападника МФА – й «привіз»  пенальті в свої ворота. Стандарт бездоганно виконав Іван Боднарук. Мукачівці моглий збільшити результат ще в першій половині гри, однак Євген Павлюк не влучив  головою в ворота суперника з вигідної позиції.

Другий тайм гості намагалися врятувати матч, йшли вперед великими силами, та закарпатці вистояли й таки зуміли пробитися до наступної стадії змагань.

Золтан Сотке, тренер «Спартакуса»:

  • Перші двадцять хвилин мукачівці грали як господарі, саме стільки часу ми не могли протидіяти їхній грі належним чином, але згодом ініціатива перейшла до нас. Зазвичай ніколи не обговорюю суддівство, але відверто не чекав такого арбітражу від рефері такого високого рангу, з цього приводу ми дуже засмучені.
  • Що скажете про рівень суперників на турнірі А.Гаваші?
  • Дуже корисний для нас цей турнір, де організатори запросили сильних суперників, які борються за результат від першої до останньої хвилини. Не завжди в нашому чемпіонаті маємо суперників такого рівняй такі матчі.

Олексій Прилєпов, тренер МФА:

  • Ми налаштовувалися на цей поєдинок, хоч у нас був незбалансований склад, тим не менш у нас уже видно конструктивну гру, ми більше прагнули до перемоги, й Бог нам допоміг її досягнути. Гадаю, результат матчу – закономірний.

фото

Прес-служба МФА