16 Сер. 2018 р., 22:13 817

МФА U-17 – бронзовий призер турніру Андрія Гаваші

Після мінімальної поразки в півфіналі в своєрідному «закарпатському дербі» від СДЮСШОРу  мукачівський МФА зійшовся в матчі за третє місце з угорським СК «Варда» (Кішварда). Свого роду на поле вийшли колишні гравці МФА, які нині захищають кольори угорської команди і теперішні футболісти МФА, які тренуються під орудою Олексія Прилєпова. Перший тайм завершився без голів, хоча нападники «Варди» мали кілька хороших нагод, щоб вразити ворота мукачівців. Та кіпер останніх Олександр Юртин відмінно зіграв на останньому рубежі й парирував удари колишніх одноклубників – Віталія Неруха та Івана Станковича. А от уже в другій половині зустрічі перевага була за закарпатцями. Стрімкий нападник Іван Боднарук двічі зумів втекти від оборонців «Варди» й влучно пробив повз кіпера угорців. Третій гол став дебютним для ще одного нападника мукачівців – Кевіна Дуруеке, а остаточну переможну крапку в матчі поставив  зі штрафного точним ударом в дев’ятку поставив Дмитро Поліщук. Тож впевнена перемога,й мукачівці стають бронзовими призерами турніру.

Як зауважив наставник МФА: Олексій Прилєпов:

• – Ми налаштовувалися на цей поєдинок, хоч у нас і був незбалансований склад, тим не менш, уже видно конструктивну гру команди. Ми більше прагнули до перемоги, й Бог нам допоміг її досягнути. Гадаю, результат матчу – закономірний і ми заслужено посіли третє місце.

Бийла Деяк, тренер «Варди»:

• – Я розчарований. В першому таймі ми повинні були перемагати, а от другий тайм провести на такому рівні мої підопічні вже не змогли. Суперник був значно краще налаштованим на результат і більше прагнув до перемоги, тож цілком заслуговують на перемогу.

МФА «Мункач» (Мукачево) – «Варда» (Кішварда, Угорщина) – 4:0 (0:0)

Голи: Боднарук 48, 63, Дуруеке 59, Поліщук 68.

Команда U-15 МФА поступилася австрійському “КАС 1909” в серії післяматчевих пенальті. Основний час гри завершився з результатом – 3:3.

Тож вітаємо МФА U-17 та тренера Олексія Прилєпова з дебютним трофеєм в нашій академії/

А чемпіоном стали львівські “Карпати”, які здолали – 4:0 СДЮСШОР.

А в групі U-15 переможцем став донецький “Шахтар”, який в серії післяматчевих пенальті здолав СДЮСШОР. Третім став одеський “Чорноморець”, який переміг київське “Динамо” – 3:1.