28 Сер. 2018 р., 12:44 513

Юнаки МФА «Мункач» розбивають «Середнє» на виїзді

Не дивлячись на близькість команд у турнірній таблиці, на полі між ними була суттєва різниця. Гості з самого старту перегравали суперника і по різному розписувались у їхніх воротах. Розпочав погром Кірюхін вже на 3-ій хвилині – 0:1. Далі Герасименко асистує Гончару, який забиває з 7 метрів – 0:2.

В одному з швидких випадів господарі забили гол престижу. Жолтанич відправив вперед правим краєм Газу, який перекинув голкіпера – 1:2.

На 23-ій хвилині Герасименко скористався помилкою Левкулича і розстріляв ворота з 8 метрів – 1:3.

За три хвилини Горбанов подав зліва, а Ковтонюк з 10 метрів завершив атаку результативним пострілом – 1:4.

Ще в першому таймі Гончар ударом з 20 метрів влучив у поперечку.

На першій хвилині другого тайму Мамедов з 12 метрів робить рахунок 1:5. Далі за діло взявся Шокун, який на 48-ій хвилині підібрав м’яч у штрафній і пробив кіпера – 1:6. На 60-ій хвилині Горбаньов вивів Шокуна на одного воротаря і Олег не промахнувся – 1:7. На завершення Шокун заробив пенальті і сам його реалізував – 1:8.

Мункач, який готується до старту чемпіонату ДЮФЛ України, впевнено розбирається з одним із претендентів на медалі юнацької першості.

Арбітр – Тарас Шопа

Асистенти – Михайло Райда, Іван Варга

Делегат матчу – Іван Староста

смт Середнє, стадіон «Виноградар», штучне поле, глядачів 50

ФК «Середнє» – МФА – 1:8 (1:4)

Голи: Газа, 19 – Кірюхін, 3, Гончар, 6, Герасименко, 23, Ковтонюк, 26, Мамедов, 36, Шокун, 48, 60, 68 (пен.)

Середнє: Володимир Валько, Станіслав Зизич, Олександр Завадський, Михайло Левкулич, Кирил Сінельников, Владислав Риган, Ростислав Жолтанич, Павло Повхан, Микита Гросош, Володимир Ковальчук, Іван Гуляйгородський.

На заміну виходили: Іван Кичера, Віктор Газа, Ярослав Кирлик, Іван Зизич, Іван Бучок.

Тренер – Валерій Кузнецов.

МФА: Зден Переганець, Руслан Бура, Ілля Кірюхін, Вячеслав Ставничий, Іван Попович, Ярик Горбаньов, Микита Гончар, Кевін Дуруеке, Едуард Ковтонюк, Іван Боднарук, Андрій Герасименко.

На заміну виходили: Дмитро Балицький, Олег Шокун, Арзуман Мамедов, Андрій Хайнас, Сергій Лузан, Василь Нілабович, Віталій Кравець.

Тренер – Віктор Яічнік.

Попередження: Завадський, Газа.

Фото

lobda.at.ua