06 Вер. 2018 р., 14:07 537

Аттілла Рівіс провів робочу зустріч з тренерами МФА

Президент МФА Атілла Рівіс провів нараду з тренерами нашої академії, де представив навого куратора тренерів МФА  – угорського фахівця Варге Корчі, який займайся створення футбольної академії в румунському містечку Чіксереда. Відтепер саме він опікуватиметься мукачівською футбольною академією.

А.Рівіс висловив великі сподівання, що вже цієї осені запустять в експлуатацію два футбольні стандартні поля зі штучним травяним покриттям, а з наступного навчального року є велика надія, що буде відкритий гуртожиток проект якого вже нині готовий.

Після представлення новий куратор тренерів зазначив, що й надалі МФА працюватиме за програмою, яка була до цього. «Якщо тренери працюватимуть послідовно за нею, то певен, що з теперішніх гравців МФА чимало стануть професійними футболістами », – додав він.

Також в майбутньому відбуватимуться турніри, де кращі футболісти з кожної  з команд академії МФА відправлятимуться на участь у міжнародних турнірах, найближчий з них відбудеться 11 листопада в Угорщині на базі академії Пушкаша.