14 Вер. 2018 р., 15:10 527

У неділю (16 вересня) зіграємо з «Поляною»

У рамках 16-го туру чемпіонату Закарпаття з футболу в вищій лізі МФА в рідних стінах зійдеться з ФК «Поляна». Суперник нашої команди – амбітна команда, яка завжди грає на перемогу. Свідченням цього є три матчева переможна серія. Хоча  в останньому турі перемога колективу зі Свалявщина далася через неявку суперника – ФК «Ужгород», тим не менш у другому колі підопічні Михайла Кондрі беруть уже 9 залікових балів.

В складі колективу зі Свалявщини відбулися певні кадрові ротації – з ФК «Дерцен», який припинив свої виступи в першій західній лізі до «Поляни» перебралися хавбек Олександр Міклош та нападник Михайло Лозинець, натомість розташування полянців залишив Віталій Міклош, який перебрався до ФК «Середнє». На протязі цього сезону очевидною проблемою «Поляни» є коротка лава запасних, однак це не завадило команді дістатися п’ятої сходинки й продовжити боротьбу за медалі.

Нагадаємо нашим уболівальникам, що в поєдинку першого кола в Поляні поєдинок завершився нічиєю – 1:1. На гол полянця Віталія Міклоша на 66 хв, уже через три хвилини влучним ударом відповів  Назар Грицак на 69 хв.

До вашої уваги технічні дані цієї зустрічі

ФК «Поляна»: Бучок Ярослав, Русин Артур, Власик Михайло, Тимкович Ігор, Міклош Віталій, Гогерчак Руслан, Мельник Едуард, Русин Євген, Русин Іван (Стегура Степан 19 хв.), Варваринець Володимир.

Запасні: Молнар Дмитро, Грубінка Іван.

Тренер – Кондря Михайло.

МФА «Мункач» (Мукачево): Одинцов Артем, Береш Антон, Максимець Віталій, Смітюха Олег, Синишин Святослав (Лозан Олег 20 хв.), Атамась Артем, Ярмошенко Владислав, Дністрянський Олександр (Цвик Микола 87 хв.), Баятян Артем (Байса Іван 77 хв.), Кодря Максим (Габовда Тиберій 88 хв.), Грицак Назар (Кривка Василь 90+2 хв.).

Запасні: Колісник Максим, Мельник Назар, Цвик Микола.

Тренер – Ряшко Віктор.

Тож сьогодні  на нас очікує цікавий двобій, який принесе задоволення та масу емоцій для вболівальників.

Команди нашої академії (U-15 та U-17)у 2-му турі ДЮФЛУ першої ліги поїдуть до своїх земляків з Ужгородського району – ДЮФШ «Зінедін».

Прес-служба МФА