20 Вер. 2018 р., 16:34 135

U-15: Бойова нічия з «Галичиною»

Поєдинок команд розпочався з атак господарів поля, які змусили відпрацьовувати в захисті суперника. Вже на 12-й хвилині нападник МФА Даніель Шанько вивалився на побачення з кіпером, однак центр бек «Галичини» Юрій Яворський ціною фолу зупиняє вихід нападника мукачівської команди за що заслужено отримує червону картку.

Невдовзі господарі забивають гол, однак м’яч, який котився в ворота вирішив підправити все той же Шанько і зробив це дарма, бо перебував у офсайді. Гості, незважаючи на чисельню меншість доволі грамотно оборонялися і перша половина зустрічі завершилася без голів.

А початок другого тайму був за господарями, які зуміли відзначитися голом. Анатолій Сньозик, який змінив Шманька ще в першому таймі зумів виграти позиційну боротьбу в захисника, протиснув останнього і пробив повз кіпера  – точно в сітку воріт.    Після забитого м’яча суперник зумів дещо відтіснити гру в центральну частину поля, і раз за разом контратакував. В складі львів’ян виділявся Роман Коренков, який доволі часто вигравав єдиноборства в наших захисників. Саме під час однієї з передач із центральної частини поля він зумів залишити ні з чим трьох наших оборонців і точно пробив повз кіпера, зрівнявши рахунок у матчі.

Підопічні Мунтяна в час, що залишився мали хороші нагоди для того, щоб вирвати перемогу, однак добре грали оборонці, які постійно блокували удари наших півзахисників, а на останньому рубежі добре відіграв страж їхніх воріт. Тож бойова нічия – 1:1.