20 Вер. 2018 р., 16:37 293

U-17: Інтрига трималась до завершальних хвилин

Підопічні Олексія Прилєпова видали знову чудову гру, правда, не обійшлося без інтриги, яка тримала в напрузі вболівальників аж до завершальних хвилин зустрічі.

Уже зі стартових хвилин мукачівці змарнували мінімум дві нагоди для того, щоб відкрити рахунок – Герасименко та Криськів дещо затягнули з ударом і вже потім їх накрили оборонці. Але на 7-й хвилині Андрій Криськів таки зумів пройти з лівого краю штрафного майданчика й пробив у протилежний кут воріт – 1:0. Господарі й надалі тиснули на володіння суперника, однак «галичани» також старалися відповідати рідкими контратаками. Під час однієї з таких по правій бровці хавбек «Галичини» зумів відірватися від свого візаві й віддав вивірену передачу на лінію воротарського, прямісінько на набігаю чого Маркіяна Козак, який головою розстріляв володіння Здена Переганеця – 1:1.

Мукачівці й далі контролювали хід матчу, але і в хвилини, що залишилися й практично увесь другий тайм ніяк не могли вразити володіння Ярослава Репея – м’яч облітав їх, наче рамка львівських воріт була зачаклована. Отак, граючи під шаленим тиском господарів «Галичина» дала збій лише в заключні хвилини зустрічі. До атаки вдало підключився Артем Нагірний, який зумів зіграти на підборі, першим дотиком він підлаштував собі м’яч, а далі безвідпорно пробив – 2:1. А вже через хвилину вся питання щодо переможця зустрічі знімає Андрій Герасименко, який вдало відіграв на вістрі атаки. Тож 3:1 і МФА U-17 продовжує лідирувати в своїй групі.

фото

Прес-служба МФА