14 Жов. 2018 р., 9:35 333

Прогнозована перемога МФА

Стадіон «Авангард» м.Мукачево

Чемпіонат області (вища ліга). 20-й тур

МФА (Мукачево) – «Оболонь» (Хуст) – 5:1 (4:1)

Голи: Луців 8, 24, 56 Герег 12 – Ростока 18, Гриджук 43 аг

Арбітр: Віктор Печунка

Асистенти арбітра: Любов Куніна, Володимир Кочетов (усі Мукачівський район).

Делегат ФФЗ: Віктор Наскалов (м.Мукачево)

МФА: Колісник Максим, Кодря Максим, Максимець Віталій, Тихненко Ігор, Береш Антон, Дністрянський Олександр, Ярмошенко Владислав, Королевич Ігор, Луців Олег, Герег Василь, Жаренко Іван.

Запасні: Гурський Ілля, Грицак Назар, Мамич Владислав, Бекеша Ігор, Курильчик Віталій, Байса Іван, Ковтонюк Едуард.

Тренер: Віктор Ряшко

«Оболонь»:Скляр Омелян, Гриджук Валентин, Глібчук Василь, Ростока Едуард, Микулець Дмитро, Галай Юрій, Росоха Микола, Алексик Михайло, Лемко Михайло, Габорець Василь, Ковачик Павло.

Запасні: Поп Владлен, Шеверя Артур, Дьордяк Михайло, Бучок Михайло, Філіп Андрій.

Тренер: Форкавець Василь.

Цей поєдинок підопічні Віктора Ряшка розглядали як своєрідну підготовку до важливого протистояння в Чернівцях, де в рамках чемпіонату України першої ліги U-19 команда поміряється силами з лідером – місцевою «Буковиною».

«Оболонці»  нині зірок з неба не хапають – команда перебуває в хвості турнірної таблиці. Хустяни хоч і прагнули дати бій господарям, однак клас команд відчутно різниться. Вже на 8-й хвилині ударом метрів з 20-ти з-під захисника Олег Луців відкриває рахунок у матчі. Удари Луців стали грізною зброєю для МФА в цьому матчі. Воротар ще двічі впродовж гри не міг нічого їм протидіяти. Наступний м’яч проводить забивний Василь Герег. Правда, гості у відповідь ударм капітана Ростоки після рикошету скорочують відставання, але як виявилося цей м’яч став лише голом-престижу. Наприкінці зустрічі після чергової атаки захисник «Оболоні», намагаючись вибити м’яч, спрямував останній у сітку власних воріт. Тож 5:1 – переконлива перемога, і вже в вівторок наша команда поїде з хорошим настроєм на матч з «Буковиною».

Прес-служба МФА