Голи: Кодря 20, Тихненко 36 – Ожиховський 32

МФА: Максим Колісник, Віталій Максимець, Поліщук Олег, Береш Антон, Апарін Олександр (Бекеша Ігор 82), Курильчик Віталій (Лозан Олег 72), Королевич Ігор, Кодря Максим (Байса Іван 88), Дністрянський Олександр (Мамич Владислав 63), Тихненко Ігор, Герег Василь (Ковтанюк Владислав 90+1).

Тренер: Віктор Ряшко

«Адреналін»:Пушкарчук Назар, Харченко Дмитро (Качина Антон 46), Михайльчук Дмитро, Натаров Вячеслав, Зюльков Геннадій, Степанюк Назар, Кристін Станіслав, Гладун Богдан, Ожиховський Назар, Сабатюк Максим (Кристін Владислав 58), Куценюк Микола (Вергун Андрій 74).

Запасні: Костюк Іван,Бландук Владислав, Кушпер Денис.

Тренер: Андрій Петров.

МФА U-19 завершував першу половину чемпіонату з четвертою командою в турнірній таблиці – луцьким «Адреналіном». Матч видався по-справжньому бойовим  і напруженим. Господарі заволоділи ініціативою й потроху почали тіснити луцьку команду до власного штрафного майданчика.   У центральний частині добре діяв Ігор Королевич, який постачав партнерів гострими передачами. Ігор кілька разів й сам завдавав ударів по воротам суперника, та надійно грав воротар гостей. А на 20-й хвилині він вивів віч-на-віч з воротарем Максима Кодрю, котрий жодних шансів супернику не залишив – 1:0. Наші хлопці й далі продовжили  тиск на володіння «Адреналіна», та суперник також час від часу гостро контратакував. Так на 32-й хвилині серія помилок наших гравців призвела до того, що м’яч опинився в ногах Ожиховського, той зумів правим флангом пройшов повз наших оборонців і потужно пробив під поперечину – 1:1. Та вже через чотири хвилини Ігор Тихненко виграв верхову боротьбу в захисників і головою переправив м’яч у сітку воріт – 2:1. Гості після пропущеного голу дещо активізувалися,а на завершальній хвилині першого тайму під час атаки змусили помилитися нашого захисника у власному карному майданчику. Пенальті взявся пробивати Богдан Гладун, та Максим Колісник зіграв блискуче, відбивши удар гравця «Адреналіну».

Друга половина пройшла в ще більш напруженій боротьбі. Господарі могли ще мінімум двічі вразити володіння луцької команди, однак не щастило, а в одному випадку на допомогу воротарю прийшла стійка воріт після удару головою Василя Герега. Тим не менш, в захисті  наші хлопці відіграли відмінно  й не дали навіть найменшого шансу супернику.

Тож перемога, яка дозволяє закарпатцям йти на відпочинок на першій сходинці.