10 Січ. 2019 р., 23:08 499

Нашого гравця викликали до національної студентської збірної України

У рамках підготовки до ХХХ-ої Всесвітньої Універсіади до складу команди національної студентської збірної України з футболу викликали півзахисника МФА U-19 Максима Кодрю.

Збірна студентів країни з 15 січня проведе навчально-тренувальний збір у Києві в рамках якого візьме участь у турнірі «Меморіал Макарова 2019». Ці змагання традиційний щорічний турнір, участь в якому беруть як професійні клуби, так і аматорські, стартує на полях Києва і Київської області 16-го січня 2019 року. Фінал Меморіалу Макарова запланований на 27 січня. Минулорічним реможцем Меморіалу Макарова – 2018 став “Колос” (Ковалівка), яка в фіналі з рахунком 3: 0 переграла чернігівську “Десну”.

Нагадаємо, що ХХХ Всесвітня Універсіада пройде у липні 2019 року в італійському Неаполі. Слід відмітити, що влітку 2018 року студентська збірна країни проводила третій НТЗ на Закарпатті, в ході якого зіграла спаринг з чинним чемпіоном краю – виноградівським «Севлюшем» та бронзовим призером чемпіонату – ФК «Ужгород». Тренує команду відомий фахівець -Анатолій Бузник.

Прес-служба МФА