15 Січ. 2019 р., 15:57 239

МФА U-11– бронзовий призер Новорічно-Різдвяного турніру

11січня відбулися фінальні баталії Новорічно-Різдвяного кубку з міні-футболу серед команд з гравців 2008-09 років народження. До фінальної стадії змагань пробилися: УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район), ФСТ «Україна» (Невицьке), МФА «Мункач» (Мукачево), ФК «Сузір’я» (Свалява), ДЮФК «Довге-Бронька», ДЮФК «Берегвідейк», ФК «Карпати» (Дубове) і ФК «В.Бичків».

Після групових баталій з групи «А» до півфіналу вийшли МФА (тренер В’ячеслав Вакуленко) та ДЮФК «Довге-Бронька». А з групи «Б» – «Сузір’я» та «Зінедін». Наша команда по-черзі – 3:0, 5:1, 4:0 переграли «Довге-Бронька», «Карпати» (Дубове) та ФСТ «Україна» (НЕвицьке)

У першому півфіналі між МФА та Сузір’ям мукачівці пропустили два швидкі голи, які розбалансували гру команди, і в результаті в фінал вийшли юні гравці свалявського колективу.

А в зустрічі «Зінедіна» з «Довге-Бронька» представники Ужгородщини впевнено здолали опір колективу з Іршавщини – 4:0.

Тож в поєдинку  за третю сходинку зійшлися МФА та «Довге-Бронька». Вже в цьому матчі підопічні В’ячеслава Вакуленка доволі впевнено зуміли здобути перемогу – 4:0.

А от у фінальному протистоянні долю зустрічі вирішив єдиний м’яч гравця «Зінедіна». Тож саме підопічні Михайла Іваниці стають володарями новорічно-різдв’яного трофею – кубка та золотих медалей.

Організатори також відзначили кращих гравців у номінаціях: Воротар – Максим Лелет («Мункач»);Захисник – Євген Раковцій (ДЮФК «Довге-Бронька»);Нападник – Мирослав Бобаль (ФК «Сузір’я»); Гравець – Владислав Гливка («Зінедін»).

фото

Прес-служба МФА