17 Січ. 2019 р., 17:02 595

Мирон Маркевич поділився досвідом із тренерами МФА

Сьогодні, 17 січня відомий футбольний фахівець, голова комітету національних збірних команд федерації футболу України Мирон Богданович Маркевич поділився досвідом роботи з тренерським колективом та функціонерами мукачівської  «Мункач футбольна академія».

«Приємно вражений тим, що на Закарпатті й зокрема в Мукачеві розбудовується футбольна інфраструктура, хотілося, щоб знову цей край був відомий своїми футболістами, які в недавньому минулому захищали відомі футбольні вітчизняні команди-гранди», – розпочав розмову Мирон Богданович.

Також М.Маркевич відмітив, що для ефективного розвитку гравців необхідно мати єдину програму по всій структурній вертикалі академії – від головної команди до найменшої вікової групи футболістів. Наголосив, що пріоритет слід віддавати роботі з м’ячем. «Футбол починається і базується з простих речей – вміння прийняти м’яч, віддати його під дальню ногу. А якщо в гравця є ще й швидкість, то тренерам потрібно навчити його його працювати з м’ячем, то з таких вийдуть якісні футболісти».

М. Маркевич поділився досвідом роботи в харківському «Металісті», як він зумів у свій час виховати Тайсона, й привчити його до специфіки українського футболу, а нині він є лідером донецького «Шахтаря». Про особливості роботи в «Дніпрі» та досвід роботи іспанських тренерів з юнацькими командами. Певен, що  зустріч з досвідченим фахівцем підуть на користь нашим тренерам і послужать для їх професійного зростання.

фото

Прес-служба МФА