23 Січ. 2019 р., 17:56 401

МФА U-19 розпочав підготовку до сезону

Найстарша команда «Мункач футбольна академія» 21 січня розпочала підготовку до весняної частини чемпіонату України серед команд першої ліги U-19.

Як повідомив головний наставник команди МФА U-19 Віктор Ряшко: «Підготовку будемо проводити в Мукачеві. Щодо складу колективу, то кістяк команди зберігся, декілька гравців залишили розташування МФА, тож активно проводимо селекційну роботу, ставку робимо на гравців 2001 та 2002 р.н.».

Стосовно підсумків виступів команди у минулому сезоні та завдань на чемпіонат 2019 Віктор Іванович зазначив: «П’ята сходинка, яку ми посіли – хороший результат, проте, увагу приділяв не тому, яке місце посядемо, а награванню складу, покращенню ігрових якостей гравців та команди в цілому. Щодо планів, то пріоритет віддаємо чемпіонату України, де нині ділимо першу сходинку з чернівецькою “Буковиною”, тож боротимемося за потрапляння до фінальної стадії змагань. Стосовно чемпіонату області, то задля прогресу підніматимемо планку і поборемося за вищі місця. Також візьмемо участь у зимовій першості Закарпаття, де побачимо в справі свій колектив».

Приємно, що активно триває розбудова інфраструктури МФА: «Вже зданий в експлуатацію гуртожиток для наших гравців, на фінальному етапі будівництва поля, зокрема на штучне поле залишилося постелити трав’яний покрив. Думаю, що весною це вже буде зроблено», – додав Віктор Іванович.

А в найближчий час, 7 лютого наша команда зіграє в Угорщині спаринг з однолітками з румунської команди “Чіксереда”.

Прес-служба МФА