10 Лют. 2019 р., 0:57 402

МФА у Середньому стартує з перемоги

МФА у Середньому стартує з перемоги

Середнє продовжує перебудовувати команду – до молодих гравців додалися й досвідчені, такі як Матвій Бобаль. Саме завдяки досвідченому Бобалю господарі мали можливість забити першими. Матвій заробив штрафний не далеко від карної зони і сам його виконав, воротар відбиває та Мадяр був першим на добиванні, та Колісник знову демонструє чудову реакцію.

На 24-ій хвилині Готра не вдало грає на виході, після подачі кутового, і Міклош з другої спроби пробиває у не захищені ворота – 1:0.

Мукачівці переважали суперника у швидкості, чим часто користувались на чужій половині поля. Вже на старті другого тайму МФА забиває вдруге, і знову автором голу став ек-гравець Середнього – Трачук отримав передачу у штрафній і чітко пробив у кут з 13 метрів – 2:0.

Шансів відіграти бодай один м’яч у підопічних Дьордя практично не було, Яковлєв рідко чіплявся попереду, а одиничні проходи Медведєва флангом до гостроти не призводили. На 53-ій хвилині Луців подав справа, а Дьяков результативно пробив головою – 3:0.

Заслужена велика перемога академіків, які, скоріш за все, будуть вести боротьбу з ужгородцями за лідерство у групі А.

МФА U-19 (Мукачево) – ФК «Середнє» 3:0

Голи: Міклош, 24, Трачук, 38, Дьяков, 53.

МФА: Максим Колісник, Віталій Міклош, Віталій Максимець, Ігор Тихненко, Антон Береш, Олександр Апарін, Ігор Королевич, Віталій КУрильчик, Олег Луців, Владислав Мамич, Василь Герег.

На заміну виходили: Ігор Бекеша, Ілля Дьяков, Богдан Анікеєв, Іван Байса, Михайло Фляшко, Віталій Трачук, Андрій Забава, Едуард Ковтанюк, Олег Поліщук.

Тренер – Віктор Ряшко.

 

Середнє: Михайло Готра, Олексій Січ, Іван Ільчук, Руслан Куртанич, Віталій Мадяр, Віталій Медведєв, Юрій Дрозд, Денис Пахомов, Мирон Гулович, Матвій Бобаль, Владислав Яковлєв.

На заміну виходили: Валерій Роля, Дмитро Іванов, Андрій Філіп, Василь Куприч, Іван Рацин, Павло Повханич, Сергій Рущак.

Тренер – Вадим Дьордь.

Тарас Галушка

фото