21 Лют. 2019 р., 23:23 380

МФА – два роки вже позаду

Мункач футбольна академія відзначає другий рік народження

22 лютого мукачівська «Мункач футбольна академія»  вже матиме за плечима два роки своєї діяльності. Період відносно невеликий, проте, нам вже є чим гордитися – другий сезон команда МФА U-19  під орудою досвідченого наставника Віктора Ряшка бореться за потрапляння до фінальної стадії змагань у першій лізі чемпіонату України серед команд  U-19. Минулого сезону юнацький склад МФА став чемпіоном серед юнацьких команд   у чемпіонаті Закарпаття з футболу в вищій лізі.

Звісно були й поразки, але як без них – незважаючи на те, що за підсумками минулорічного чемпіонату команди МФА понизилися у класі дитячо-юнацької футбольної ліги України, в поточному сезоні МФА впевнено лідирує й цілеспрямовано рухається до мети – знову повернутися до еліти ДЮФЛУ, і це нам цілком до снаги.

За свою дворічну історію МФА активно розвивається у всіх напрямках – збільшується кількість та якість гравців та розбудовується інфраструктура. Чотири вікових групи футболістів U-14 – U-17 вже мешкають на базі, яка активно розбудовується в с. Дерцен (Мукачівський район).

Наразі МФА складається з 25 працівників, з яких десятеро – це тренери-педагоги. Під їх орудою займаються 208 юних футболістів  в 11 вікових групах (U-8 – U-19).  Тож, звісно  два роки – це лише початок, але початок потужний…

Примітно, що 15 лютого відбулося 13 років з дня офіційної реєстрації ДЮФК «Мукачево» – організації на базі якої й виник МФА, або яка трансформувалася в «Мункач футбольну академію». Тож будемо радіти цій приємній даті та рухатися вперед, виховувати талановиту футбольну молодь і розвивати закарпатський  та й український футбол.

Прес-служба МФА