24 Лют. 2019 р., 0:40 300

«Вітязь» втримав тиск МФА

Центральним матчем у групі А стала зустріч між концгазівським «Вітязем» та мукачівським МФА «Мункач». Концгазівський «Вітязь» залишається важким суперником для мукачівської команди. Двічі МФА у минулому чемпіонаті поступалося концгазівцям – вдома та на виїзді. Не зуміли досягти позитивного результату підопічні Віктора Ряшка і в цьому матчі.

Тренер Тарас Вайданич зібрав до складу «Вітязя»  досвідчених футболістів, а найгрізнішою зброєю концгазівців стали стандарти. Саме під час виконання штрафного та кутового номінальні господарі зуміли реалізувати дві свої нагоди.

«Вітязь» доволі гостро розпочав матч з атак, спрямованих на фактурного Руслана Соскиду, той досить вдало чіплявся за м’яч і змушував фолити на собі захисників МФА.  Перший штрафний майстер стандартів у «Вітязя» В.Ковтан пробив невдало, а вже наступний на 15-й хвилині вийшов вдалим і точним, навіть кіпер МФА не зміг взяти цей складний м’яч.  Мукачівці відповіли кількома атаками, які, правда, завершилися неточними ударами. На руку «Вітязя» грав і вітер, пориви якого були спрямовані саме на ворота мукачівців. Під час однієї з атак наші оборонці на дальній стінці забули за Соскиду, який головою завершував діагональну передачу партнера – на щастя не влучив у ворота. Та наприкінці тайму після виконання кутового все той же Соскида таки зумів після відскоку стати автором другого голу. Тож на перерву команди пішли за рахунку – 2:0 на користь «Вітязя».

Друга половина зустрічі розпочалася зі стрімкою атаки мукачівців, з виходом віч-на-віч, але воротар «Вітязя» рятує команду. МФА повністю відтіснив «Вітязь» на власну половину поля, який лише відповідав гострими контратаками. Та на 62-й хвилині чергова атака підопічних Віктора Ряшка лівим флангом завершилася ударом-подачею в бік дальньої стійки, а вийшов гол по-під поперечину. Після цього МФА продовжив тиснути на володіння «Вітязя» та надійно грали оборонці та кіпер. Та й концгазівці, контратакуючи двічі ловили мукачівців і могли їх покарати, та в останній момент оборонці вибивали м’яч та й страж воріт виручив. Тож МФА зазнає поразки – 1:2.

Стадіон смт. Середнє

«Вітязь» (Концгазо) – МФА «Мункач» (Мукачево) – 2:1 (2:0)

Голи: Ковтан 15, Соскида 40 – Королевич 62

«Вітязь»: Марко Костянтин, Пустовіт Артем, Товт Роберт, Назаренко Олександр, Повхан Сергій, Каганець Юрій, Ковтан Вячеслав, Зизич Андрій, Скунзяк Іван, Дзьоба Едуард, Соскида Руслан.

Запасні: Костак Олександр, Жентичка Іван, Пакош Олександр, Зуб Богдан, Лабяк Юрій, Козуб Юліан, Готра Едуард, Костик Євген.

Тренер: Тарас Вайданич

«МФА»: Уманський Віталій, Поліщук Олег, Максимець Віталій, Жаренко Іван, Міклош Віталій, Курильчик Віталій, Трачук Віталій, Королевич Ігор, Фляшко Михайло, Мамич Владислав, Герег Василь.

Запасні: Колісник Максим, Дьяков Ілля, Апарін Олександр, Байса Іван, Забава Андрій, Тихненко Ігор, Береш Антон, Ковтанюк Едуард.

Тренер: Віктор Ряшко

Арбітр: Михайло Митровський

В інших матчах «Ужгород» впевнено перемагає ФК «Мостиська» – 5:0; а «Середнє» долає ужгородський СДЮСШОР – 2:1.