17 Бер. 2019 р., 23:00 287

Нелогічна поразка

Як казав знаний тренер Віктор Прокопенко: «У футболі логіки шукати катма».  Саме таким вийшло чвертьфінальне протистояння між мукачівським МФА U-19 з рахівськими «Карпатами».  Мукачівці вже за традицією заволоділи центральною частиною поля й почали тіснити «карпатівців» до власного карного майданчика. Однак, підопічні Андрія Панасюка вибудували багатоешеловану оборону й не давали можливості гравцям МФА вийти на оперативний простір для того, щоб завдати ключового удару. Мукачівці маневрували, тримали м’яч, але на 12-й хвилині рахівчани перехопили м’яч і відразу ж спрямували його на правий фланг, де на швидкості у карний майданчик нашої команди увірвався Іван Микуличинський, наш гравець намагався вибити м’яч,  однак перечепив і ногу нападника «Карпат», тож арбітр призначив пенальті. Стандарт бездоганно виконав Богдан Тимочук. Мукачівці могли одразу ж відновити рівновагу – Ілля Дьяков завершував атаку ударом – стража «Карпат» врятувала поперечина. Далі ж цілу серію ударів від Герега, Міклоша, Королевича потягнув воротар  Кудла Мафтій. А от на 34-й хвилині рахівська команда забиває другий гол – після розіграшу кутового досвідчений капітан рахівського колективу Василь Терпак робить передачу, а вийшов гол не без допомоги вітру – 2:0.

Саме за такого рахунку команди пішли на відпочинок.

Другий тайм розпочався знову за активної гри МФА, які одразу почали домінувати в центрі, а от гості вирішили діяти на контратаках. А на 52-й хвилині і взагалі зуміли запресингувати оборонців і змусити помилитися. Екс-вихованець МФА, а нині нападник «Карпат» Василь Василинець зумів перехопити передачу від оборонця на воротаря й переправив м’яч у пусті ворота – 3:0.  Це вже була забагато, але все можливе. На62-й хвилині Віталій Трачук змушує карпатівців  порушити правила у власному карному майданчику. Пенальті реалізував Василь Герег. Далі ж наша команда могла при реалізації своїх нагод зрівняти рахунок, однак мінімум двічі не скористався своїми нагодами Віталій Міклош, не пішли удари у Королевича Ігоря, а моментами відмінно діяв кіпер «Карпат». Номінальні гості теж не відсиджувалися в захист, а також турбували оборону МФА, в одному випадку нашого кіпера виручила поперечина.

Тож терпимо поразку й припиняємо боротьбу в зимовій першості.

Технічні дані

Стадіон смт. Середнє

1/4 зимової першості Закарпаття

МФА «Мункач» U-19 (Мукачево) – «Карпати» (Рахів) – 1:3

Голи: Герег +62 – Тимочук +12, Терпак 34, Василинець 52

МФА: Уманський Віталій, Поліщук Олег, Апарін Олександр, Міклош Віталій, Береш Антон, Трачук Віталій, Курильчик Віталій, Дьяков Ілля, Королевич Ігор, Фляшко Михайло, Герег Василь.

Запасні: Колісник Максим, Байса Іван, Бекеша Ігор, Забава Андрій, Анікеєв Богдан, Станкович Іван, Тихненко Ігор.

Тренер: Віктор Ряшко

«Карпати»:Кудла Мафтій, Тимочук Богдан, Романюк Микола, Сурядний Євген, Савляк Микола, Терпак Василь, Василинець Василь, Микуличинський Іван, Козурак Микола, Рошко Роман, Шемота Юрій.

Запасні: Скляр Омелян, Семенюк Олексій, Крегул Сергій, Зінич Михайло, Яремчук Юрій, Вішован Микола, Кокіш Іван, Микуличинський Юрій.

Тренер: Панасюк Сергій

Арбітр: Михайло Митровський;

Асистенти арбітра: Ілля Вовчанський, Томаш Бабич (усі Ужгород);

Делегат ФФЗ: Іван Кампов (Мукачево)

У післяматчевому коментарі Вікторя Ряшко зазначив:

• Насамперед вітаю «Карпати» з виходом у півфінал. На жаль, таке стається у футболі, коли володіючи ініціативою команда не реалізовує свої нагоди, а противник практично всі свої нагоди зумів реалізувати й у підсумку поступаємося. Цей матч напевно буде уроком для наших молодих футболістів. Після припинення боротьби в зимовій першості готуватимемося до чемпіонату України серед команд U-19 у першій лізі. Також плануємо зіграти ще два контрольні матчі до відновлення другої частини сезону 2018/2019.