07 Тра. 2019 р., 14:12 259

МФА – абсолютний лідер першої ліги ДЮФЛУ

У 18-му турі першої ліги відбулося закарпатське дербі – команди мукачівської «Мункач футбольна академія» гостювали в Тячеві, де мірялися силами з місцевим ДЮСШ.

Доволі напруженим вийшла зустріч команд в віковій групі U-17. На два м’ячі від гравців МФА Романа Бойка та Євгена Павлюка в першому таймі тячівці на початку другого тайму відповіли влучним пострілом і загострили боротьбу в поєдинку. Та мукачівці таки втримали переможний результат у матчі – 2:1.

А в поєдинку молодших команд U-15 каменя-на-камені гравці МФА не залишили від своїх тячівських однолітків, вколотивши в ворота господарів аж 12 голів. Тож результат зустрічі – 12:0 на користь МФА. У складі МФА хет-триком відзначився Тарас Яримович, по дублю на свій рахунок записали Олег Сергієнко, Юрій Клімковський, Анатолій Сньозик, Юрій Дружбляк, ще один м’яч провів Віталій Совган.

В загальнокомандному заліку маємо після 18-го туру маємо таке становище в 4-й групі: