30 Тра. 2019 р., 15:28 276

Поєднати цифри й мистецтво під силу бухгалтеру МФА

Дуже важко поєднати цифри та мистецтво, а от для головного бухгалтера «Мункач футбольна академія» Оксани Йосипівної Салати малювати після виснажливої роботи – це справжня віддушина й мистецтво. Для пані Оксани малювання – хобі й відпочинок. А натхнення та мотив для роботи дають їй оточуючі колеги, яких вони зображує у вигляді рослин, струмочків, навіть, птахів. До прикладу, менеджера компанії пані Оксана змалювала у вигляді струмочку, а керівника передала у формі молотка, який собі лежить між «різнокольоровими квітками» – колегинями по роботі.

Зі своєю творчістю Оксана Йосипівна знайомила працівників МФА на виставці, яку наш бухгалтер-мисткиня організувала в затишній оселі. До слова, Оксана Йосипівна не має жодної художньої освіти, але завжди була оточена художниками в своїй родині. Її батько малював,потім чоловік, а сама до пензля взялася в 2014 році. Вона вже намалювала біля сотні картин, які дарує своїм колегам, яких власне й зображує. Перед тим як хоче когось намалювати в формі якоїсь квітки, чи природнього явища обов’язково питається дозволу, якщо людина не проти, то після завершення роботи Оксана Йосипівна дарує свій витвір людині, яку передала в в тій чи іншій формі на полотні.

Поки що з колег по МФА немає жодного персонажу в колекції полотен художниці, тож чекаємо, що незабаром будемо споглядати й образ якогось тренера чи функціонера футбольної академії вже на наступній виставці в Оксани Йосипівної.

фото

Прес-служба МФА