Чемпіонат України U-19 (перша ліга)

Турнірне становище

Календар матчів 

ПЕРШЕ КОЛО

1-й тур

13 вересня (середа)

Волинь (Луцьк)  7:1 Гірник (Новояворівськ)
ДЮСШ (Тернопіль)  4:0 Рух (Винники)
Ніка (Івано-Франківськ)  1:3 Тепловик-ДЮСШ-3(Івано-Франківськ)
Опір (Львів)  4:3 Бережани-ДЮСШ (Бережани)
МФА (Мукачево)  2:3 Буковина (Чернівці)

2-й тур

20 вересня (середа)

Гірник (Новояворівськ)  1:4 Буковина (Чернівці)
Бережани-ДЮСШ (Бережани)  1:7 МФА (Мукачево)
Тепловик-ДЮСШ-3(Івано-Франківськ)  4:0 Опір (Львів)
Рух (Винники)  3:2 Ніка (Івано-Франківськ)
Волинь (Луцьк)  4:0 ДЮСШ (Тернопіль)

3-й тур

27 вересня (середа)

ДЮСШ (Тернопіль)  2:3 Гірник (Новояворівськ)
Ніка (Івано-Франківськ)  2:3 Волинь (Луцьк)
Опір (Львів)  5:0 Рух (Винники)
МФА (Мукачево)  4:0 Тепловик-ДЮСШ-3(Івано-Франківськ)
Буковина (Чернівці)  10:1 Бережани-ДЮСШ (Бережани)

4-й тур

4 жовтня (середа)

Гірник (Новояворівськ)  5:0 Бережани-ДЮСШ (Бережани)
Тепловик-ДЮСШ-3(Івано-Франківськ)  1:3 Буковина (Чернівці)
Рух (Винники)  1:1 МФА (Мукачево)
Волинь (Луцьк)  5:1 Опір (Львів)
ДЮСШ (Тернопіль)  2:0 Ніка (Івано-Франківськ)

5-й тур

11 жовтня (середа)

Ніка (Івано-Франківськ)  6:0 Гірник (Новояворівськ)
Опір (Львів)  0:4 ДЮСШ (Тернопіль)
МФА (Мукачево)  2:1 Волинь (Луцьк)
Буковина (Чернівці)  3:1 Рух (Винники)
Бережани-ДЮСШ (Бережани)  1:3 Тепловик-ДЮСШ-3(Івано-Франківськ)

6-й тур

18 жовтня (середа)

Гірник (Новояворівськ)  1;3 Тепловик-ДЮСШ-3(Івано-Франківськ)
Рух (Винники)  2:1 Бережани-ДЮСШ (Бережани)
Волинь (Луцьк)  3:2 Буковина (Чернівці)
ДЮСШ (Тернопіль)  3:0 МФА (Мукачево)
Ніка (Івано-Франківськ)  1:0 Опір (Львів)

7-й тур

25 жовтня (середа)

Опір (Львів) Гірник (Новояворівськ)
МФА (Мукачево) Ніка (Івано-Франківськ)
Буковина (Чернівці) ДЮСШ (Тернопіль)
Бережани-ДЮСШ (Бережани) Волинь (Луцьк)
Тепловик-ДЮСШ-3(Івано-Франківськ) Рух (Винники)

8-й тур

1 листопада (середа)

Опір (Львів)  2:1 МФА (Мукачево)
Рух (Винники)  1:0 Гірник (Новояворівськ)
Волинь (Луцьк)  1:3 Тепловик-ДЮСШ-3(Івано-Франківськ)
ДЮСШ (Тернопіль)  6:0 Бережани-ДЮСШ (Бережани)
Ніка (Івано-Франківськ)  0:3 “Буковина” (Чернівці)

 

9-й тур

8 листопада (середа)

МФА (Мукачево) Гірник (Новояворівськ)
Буковина (Чернівці) Опір (Львів)
Бережани-ДЮСШ (Бережани) Ніка (Івано-Франківськ)
Рух (Винники) Волинь (Луцьк)
Тепловик-ДЮСШ-3(Івано-Франківськ) ДЮСШ (Тернопіль)